Kuzenleriyle gorumseyen var mi?

Iki kuzenim var hayatta benim hemcinsim ama hic ilgili degiller pek deger verdiklerini dusunmuyorum arayip sormuyorlar hatta birinin numasi dahi yok bende bazen bakiyorum birbirlerini takip edip begeniyorlar hatta birliktenplanlar
Yapiyorlar simdi birlikte tatile gitmisler acikcasi zoruma gidiyor ben sicak birbirini seven kuzenler olmak isterdim ama hic biri hatirlamiyor bende beni hatirlamayani aramiyorum surekli haturlamanin bir anlami yok surekli arayan olmak istemiyorum ikiside parayi havayi civayi seven tipler ben biraz daha para ve gosteris konusunda degerleri olan baskasina ozenti duymayan bir tipim bazen cok kiskaniyorum bir kiskardesum dahi yok onlari oyle gorunce uzuliyorum samimi icten. Bir insan olmama
Ragmen kan bagi olmayan luzumsuz insanlar onlar icin daha degerli oluyor anlam veremiyorum bu saatten zomra beklebtm yok zaten kalkip brnimle samimiyey kuracaklarini dsuundmuyorum. banansoyleyeceginiz fikirleriniz var mı bu konuda?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• en son sünnet törenimde gördüm.

aradan 19 sene geçti.

şimdi de görüşüp konuşmak istiyorlar..
    malı mülkü kaybettiğimizde aramadılar
    çok şükür işi gücü kurduk yapışmaya başladılar..

insan oğlunun ruhunu s2m...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de baba tarafından kuzenlerimle görüşmüyorum o kadar berbat insanlar ki bir görsen bırak akrabayı tanımak bile istemezsin ve 4 yıl dır da görmedim başka şehirde ler ve ne onları ne de anne babalarını yani amca m olacak kişileri görmek istiyorum. Hiç umursama konuşma sende istemiyorlar sa sen de isteme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben görüşmüyorum bazılarıyla

0|0
    0|0
  • Benimki 6 tane 6 sı ilede bir samimiliğim yok

0|0
    0|0
  • Benim sulalede 24 taneden fazla kuzenim var mk ama sadece 2 tanesiyle kardes gibiyim

0|0
    0|0
  • ben...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...