14 yıldır ülkeyi şeriatcı müslümanlar yönetiyor haramlar azalmadı cogaldı zina cogaldı faiz desen hepsini geçti solladı?

14 yıldır ülkeyi müslümanlar yönetiyor haramlar azalmadı cogaldı zina cogaldı 14 yıl daha giderse ülkede namus kalmıcak faizi tartışmaya gerek yok zaten en baba artış onda niye haramlar için siyasetciler bir gün allah içintartışmıyorlar? bunu kemal kılıçdaroğlu yapsaydı dinsiz imansız diceklerdi haksızmıymı?

0|1
8|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Cogu kisi muslumanim diyo geciyo yuzde onluk kisim tam Muslumanligi yasiyo cunku faiz ve zinayi cok normalmis gibi yapiyo herkes

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok haklısın kendilerine göre hepsi çok iyi musluman çünkü. Korler. Vatan haini fetocular bile o muslumanım diye geçinen kesimin içinden tutuyor kendi kendilerine vatan haini besliyorlar fakat hep vatan haini solcular oluyor cidden beynen sorunları var

0|0
    0|0
    • 3ay

solcuların dine önem veridigini hiç görmedim sadece kemal için konuştum kemal olsaydı bukadaro lmazdı dedim kemal dışında başkası olsaydı belki daha kötü olurdu lafları carpıtmıyalımn

• 3ay

Kuranı okumadım bilemem yorum yon o yuzden Atatürku swvince neden aallahı inkar ediyoruz ya kim diyor bunu? Ayrıca kuranın nir kısmını bu sapkın dincilerin uydurduğunu düşünüyorum ayrıca ben ayetlere göre değil Müslümanım diye geçinen insanların hareketlerine göre yorum yapıyorum.

• 3ay

sonunda dedigime geldin takke sarık cübbe çarsaf filan arap fistanı bunlar din degildir allah diyorki yetim kızlarla 2-3-4 evlenın yetim kalmış gariban kalmış kimsesi yok sokakta sürünüp onla bunla yatmasın bu sınırdır allahın önerisi 1 dir allah kadına mal gibi baktırmıyor kadınlara başınızı kapatın diyor dikkat cekmeyin diyor şeriatı bilmiyorsunuz ondan inkar ediyorsunuz şeriat ghelse herkez 1 eş alıcak çarsafa girmicek zina edene 100 sopa vurulucak hırsızlık yapnın ilk eline cizik atılır sonra eli kesilir islam barbar dini degildir cübbeli ahmet gibileri dini saptırıyor umarım dogru yolu bulursun kardeşim

• İyide bunlar kıyamet alameti islam yayılacak ama gercek müslüman azalacak

0|0
    0|0
    • 3ay

kıyametin alemeti yoktur muhammed suresnin 18 ayeti kıyamet alemeti yok diyor kuranı ac oku yalan dolana inanma

• 3ay

Kendine daha az zaman ayıracak olmana sevindim 😉

• 3ay

kuranla 1 gram alakanız yok

• Ne yani öncekiler gayri müslim miydi? 😦 Sana kim dedi? İnsanların dininden kime ne yaaaaa. İşte hep başkalarının açığını aramaktan bu haldeyiz. Yalnız katşındakini işaret ederken kalan 3 parmağın seni gösteriyi 😼👈🏻👈🏻👈🏻

0|0
    0|0
  • Kurancılar...

0|0
    0|0
  • yönetilenlerden kaynaklı sorun insanlarda sorun varsa kim yönetirse yönetsin aynı kalıcaklardır insanların kişiliğinin karakterinin değişmesi lazım aile eğitimi iyi vermeli

0|0
    0|0
  • Hisssttt
    Amannn
    Buralarda muhalif sevilmiyor. Yakma kendini

0|0
    0|0
  • Hayat çok pahalı ya. Yaşamak için çalışıyoruz. Ekstra bır seye para yok. Bıktım artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Haklısın. Bırak ne halleri varsa görsünler.

3|2
    0|0
  • Kardeşim Türkiye'de haram olgusu sadece muhalefete yapıştırılıyor onlara dokunmaz onlar tertemizdir onlar kandırılmıştır sktr Etsene sen ya ben Kemal'i de CHP yi de sevmem ama bir ülkücü olarak AKP ve Hdp en Nefretettiğim iki kurumdur zaten birlikte geldiler ve birlikte sktr olup gitseler ne güzel olacak be aöa millet tapıyor bınlara

1|0
    0|0
  • Bir gün bunların hepsini allah çarpacak sen sıkıntı etme.

0|0
    0|0
  • Halk ne yöndeyse devlet başkanları o yönde ilerliyor batı modern oldukça seviliyor ve bize yansıtılıyor allah yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
  • Bu ulkeyi dinsiz biri yönetse ne güzel olur cidden.

0|1
    0|0
  • Aferin laa.. Tespit doğru ama bunların kafa olmuş binbeşyüz. Hayatta anlamazlar ne desen de.

0|0
    0|0
    • 3ay

ben akpliydim zina yasasını görünce vermıcegım artık

• 3ay

Sırf onun için vermeyeceksen gözümde değerin olmaz.. AKP nin her icraatı oy vermemek için yeterli bir sebeptir. Az önce kendisini protesto eden somalı bir yurttaşı kovalayıp dövdürdüğü bir video seyrettim. Kul hakkı yemek hiç bir iktidarda bu kadar sıradan bir durum olmamıştı.

• müslümanlar yönetiyorda halk onlara göremi yaşıyor. ne saçma bir düşünce. başa ateist geçse millet ateist mi olucak. herkes yine kendi havasına bakıcak.

0|0
    0|0
  • Allahın hükmü ile hükmetmedikleri için olmasın

0|0
    0|0
  • Haramlar nereye çoğaldı adam biraya ne zam yaptı içmeyin diye saat 10 dan sonra yasak tamamen yasaklasa sokağa çıkarsınız sizi de 1 anlamadım sıkınca olmuyor serbest bırakınca olmuyor ne istiyorsanız söyleyin gerçi nasıl olsa onuda beğenmezsiniz

0|0
    0|0
  • Ne desem inan Maz sin şimdi

0|0
    1|0
  • ateistler çok daha başarılı... daha zekiler. çünkü dini reddetmek için büyük ve geçerli argümanlar gerekir. ve onları keşfetmek için zeka...

müslümanlar ise hadis ve ayetlerin içinde sıkışıp bulunduğu yerde sayıyor. kuranın dışında düşünemiyorlar. çünkü din zekayı köreltir.

kabul edin artık: islam ve diğer tüm dinler sapkınlığı önerir...

dünya ve ahlak kavramları çok değişti. din eskiden iyi birşeydi ama artık toplumlar çok gelişti. ahlak kavramını sorgulayıp dinden bağımsız bir şekilde ahlaklı olabiliyorlar...

0|0
    0|0
  • Ahir Zaman diyelim. Ama kemal Kılıçdaroğlu olsaydı bundan daha kötü olurdu buna şükür diyelim

0|0
    0|0
  • Birader onlar müslüman değil ki. Şeriat de kendi şeriatleri üzerinde değiştirdikleri şeyler yani. Kula bakma yanılırsın yani kitaba bak en güzel O' dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...