Lütfen 2 dk ayırın ve okuyun yardımcı olursanız çok belki de bir hayat kurtaracaksınız?

4 Yıl Dır Sevdiğim Bir Kız Var Saniyem Her Şeyim Benim o 4 Sene Önce 2013 yılbaşında bana parfüm almıştı param yoktu ben hediye alamamıştım ve 2 hafta da alamamıştım hep sallamıştım evde unttum diye ve en sonunda aldım ama onun maddi durumu iyiydi bende onu gelecekte mutlu edemem korkusuyla ayrılmak istedim öyle bir şekilde ayrılmalıydım ki 2 gün ağlatacaktım ve sonra beni unutacaktı ne düşündüysem olmadı ve en sonunda ihanet ederek beni unutmasını sağlıycaktım canımdan can gidiyordu ölüyordum ama bunu yapmalıydım ve 8 senelik sınıf arkadaşıyla çıktım ona ihanet ettim ve beni unuttu düne kadar bunu bilmiyordu beni hiç dinlemedi bu güne kadar ve dün aradım anlattım her şeyi benle konuştu beni anladığını hissettim ve bu gün 2 gül aldım kapısına gittim 4 senedir her gün yaptığım gibi kapısında bekledim ve mesaj attım evdeyse bahçe duvarına bir poşet bıraktım alırmısın diye normal konuşurken bir anda telefon çaldı ve sevdiğim kızdı arayan çocuk gibi sevinip mutlu oldum anlatamam açtım telefonu arkaşıydı benim onla konuşmamamı istedi ve bir daha aramam için beni ezdi ben paramparça oldum be öldüm ben önümde 1 silah var namlusunda tek mermi var kafama sıkacam belkide birazdan lan siz söyleyin be ben vazgeçmelimiyim sizce? dayanmaya gücüm kalmadı be benim?

0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...