Lütfen 2 dk ayırın ve okuyun yardımcı olursanız çok belki de bir hayat kurtaracaksınız?

4 Yıl Dır Sevdiğim Bir Kız Var Saniyem Her Şeyim Benim o 4 Sene Önce 2013 yılbaşında bana parfüm almıştı param yoktu ben hediye alamamıştım ve 2 hafta da alamamıştım hep sallamıştım evde unttum diye ve en sonunda aldım ama onun maddi durumu iyiydi bende onu gelecekte mutlu edemem korkusuyla ayrılmak istedim öyle bir şekilde ayrılmalıydım ki 2 gün ağlatacaktım ve sonra beni unutacaktı ne düşündüysem olmadı ve en sonunda ihanet ederek beni unutmasını sağlıycaktım canımdan can gidiyordu ölüyordum ama bunu yapmalıydım ve 8 senelik sınıf arkadaşıyla çıktım ona ihanet ettim ve beni unuttu düne kadar bunu bilmiyordu beni hiç dinlemedi bu güne kadar ve dün aradım anlattım her şeyi benle konuştu beni anladığını hissettim ve bu gün 2 gül aldım kapısına gittim 4 senedir her gün yaptığım gibi kapısında bekledim ve mesaj attım evdeyse bahçe duvarına bir poşet bıraktım alırmısın diye normal konuşurken bir anda telefon çaldı ve sevdiğim kızdı arayan çocuk gibi sevinip mutlu oldum anlatamam açtım telefonu arkaşıydı benim onla konuşmamamı istedi ve bir daha aramam için beni ezdi ben paramparça oldum be öldüm ben önümde 1 silah var namlusunda tek mermi var kafama sıkacam belkide birazdan lan siz söyleyin be ben vazgeçmelimiyim sizce? dayanmaya gücüm kalmadı be benim?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buna paket dayanmaz 🔫🚬

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• birincisi sakın canına kıyma. öbür dünyanı bir kız için mahvetme. ikincisi ihanetin hiç bir şekilde açıklaması olamaz. ve fakirim diye gurur yaptıysan bıraksaydın o ayrılsadyı. seçtiğinn yol yanlış. ondan başka kızmı yok. canndan değerli değil kimse

0|0
    0|0
  • Gerçek sevgi bu olsa gerek. Gözlerim doldu. Vazgeçme pes etme ölüm çare değil

1|0
    0|0
    • yoruldum ölüyorum zaten o yokken yanımda ben daha fazla acı çekiyorum ben ölüyorum

• Ama aldatmışsın. Sana güvenemiyor belliki

• anlattım ona durumu ben anladı dün beni ama bu gün kapısının önünde mesajlaşırken gülü bırakacağım yeri sorarken yani poşeteydi o bunu bilmiyordu konuşurken telefon çaldı saniyem arıyordu açtım ve arkadaşının sesi ve arkada ölüm sessizliğini duydum benim onla konuşmam hakkında uyardı beni rencide etti beni ve yapacak hiç bir şeyim kalmadı ben ölüyorum

• Kendini öldürmeye kalkma. Can bu can oyuncak mı her sıkıldığında kendini öldürmeye kalk. Hadi kendini öldürdün burdaki çileden kurtuldun. Ya öbür dünya? Nasıl hesap vereceksin? Düşünmeden bişey yapma lütfen. Sana tek söyleyeceğim şey o kızı s*ktir et gitsin

0|0
    0|0
    • seviyorum ben onu ben onun için varım ben onun yokluğunda bütün hayatımı onun bir gün geleceğini düşünerek hareket ettim kendisi hemşire olacak bu sene ben de sırf onla aynı bölgede bulunabileyim diye tıp öğrencisi olmaya çalıştım sınavlarda tıp kazanacak kadar başarı yakaladım günde 6 derse giremezdim 2 derse bile girmezdim sınıfta kaldım 7 tane zayıfla sınıf geçtim ve ben çalışmaya başladım sırf onun için

• şerefsiz değil o düzgün konuşur musun kusura bakma biraz hassasım bu konuda teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun

• Üzgünüm kötü konuşmak istemedim. Sadece gerçekten kendini öldürmenden korktum😔

• Hak etmişin

0|0
    0|0
  • Üffffffffffff neden bu kadar akıl yoksunusunuz yav

0|0
    0|0
  • Saçmalama sakın. Lütfen yapma bunu ya. Lütfen.

0|0
    0|0
    • başka çarem kalmadı benim başka hiç bir çarem kalmadı

• yapma ya lütfen vicdan azabı bile cekerim ben

• ya her yolu denedim ben ben tek bunu denemedim ölmem lazım benim

• Sakın böyle bişe yapma düzelmeyecek bişe değil elbet bir yolu vardır :(

0|0
    0|0
    • yok hiç bir yolu denedim her yolu

• aklım ermiyor artık yemin ederim çok yoruldum

• Geri düzelirsin

• Anlamıyorum ki insanoğlunun üstüne neden bukadar düşüyorsunuz? Yaradanın yap dediğine cesaret edip yapmıyorsunuz. Kızın yapma dediğini yapmaya calışıyorsun.. Peh.. Gerçek aşk karşılıklı olur

0|0
    0|0
  • İntihar acizlerin işidir hiç bir şey sebepsiz değil başkalarının davranışlarıyla yön veremezsin hayatına önce kendin için yaşa onu bunu bırak

0|0
    0|0
  • Cok uzundu ya k. bkma kısaca nedir mvzu

0|0
    0|0
  • Ölüm çare değil

1|0
    0|0
    • kalmadı başka yol

• madem onsuz yapamıyorsun gururunu bir kenara at eğer hayatına devam etmek istiyırsan cesaret göster. İki yolun var karşında. Ölüm bir yol değil kaçıştır ama görüyorum ki sen bir kaçış değil yol arıyorsun değil mi?

• evet yol arıyorum çünkü vazgeçsem aşkıma yazık olacak kalsam saçlarım aklar dolacak bana sonuç lazım artık

• Saçmalayarak eline bir bok geçmez. Azim et, gerekirse evinin önünde yat ama pes etme.

0|0
    0|0
  • Doğruyu tekrar söyle yüzüne söyle açık açık

0|0
    0|0
  • Sen delicesine sevdiğin kızın hergün vicdan azabıyla kavrulmasını ister misin ?

0|0
    0|0
    • lan ama ben ölüyorum 4 senedir her gün ölüyorum ben

• Vazgeçme.

0|0
    0|0
  • Geçer herşey merak etme. Bu ne ki be. Ne acılar var git kendine gel.

0|0
    0|0
  • Önce bir sakin ol bir kere ayrılma şeklin yanlış onu da geçtim ayrılmak için maddi durumunuzun aynı seviyede olmaması konusu zaten başlı başına bir saçmalık bir kere herkesin cebinde parası olmak zorunda değil bunu önce ona anlatmaliydin bir şekilde hediye alamadım uzgunum su sıralar maddi açıdan zor günler yasiyorum diyebilirdin sonrasında kızin gerçekten kötü bir şekilde canını yakışır ben sevgilinin yerinde olsaydım ne kar sevsemde o yaptığından dolayi seni asla affetmem belkide şuanda o da bu şekilde dusunuyor

0|0
    0|0
    • konuştu benle dün 4 sene sonra anladı bu günde konuştuk ve arkadaşı engelliyor ona ulaşmamı

• Allahım ya ona neymiş bu ikinizi ilgilendiren bir mevzu

• bilmiyorum kendisi söylemedi konuşmak istemediğini kız arkadaşı söyledi

• Madem bu kadar sevdin niye zamaninda aldatmis gibi yapip ayrildin.
    Madem yaptin ayrildin simdi ne istion?
    Madi durumunnmu iyi oldu?
    Yoksa kendine baglayip yinemi kizi rencide edip terk edcen?

0|0
    0|0
    • anlamıyorsunuz be anlamıyorsunuz lan ben kıza küçük gözükmemek için yaptım be çocukluk aklı be

• Cenenin altindan tut silahi hafif arkaya dogru ey ki kursun beynini tam parcalasin
      Safagina tutup duz sikarsan felcli kalip ölmuye bilirsin tam.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim sana şunu diyim sadece. O kızın aklında şu an sen varsın. Ve kız gururunu ezdirmemek için sana öyle yaptı. İntihar etmene gerek yok. Biraz bekle zamanla onun sana aşık olduğunu göreceksin.

0|0
    0|0
  • Kanka klasik arabesk dizi seneryosu.

0|0
    0|0
  • Bence kafana sıkmalısın. Kurtuluş ölümde kardeşim.

0|0
    3|0
Yükleniyor...