Nasıl adapte olabilirim ve düzelirim?

Yeni iş, yeni ortama girdim. İlk zamanlar herkes seni çağırıyor yemeğe, aralara falan sonraları artık teksin. Kimse çok fazla muhattap olmuyor. Konulara hakim olmadığımdan toplantı ve konuşmalara da dahil olamıyorum. Hep bir sessizlik hakim. Kendimi ezik hissediyorum. Peki onlar nasıl kaynaştılar. Yeniler eskiler var hep ama ben pek dahil edilmiyorum. Sanki mecburiyetten çağırıyor gibi geliyor. Nasıl adapte olabilirim? Ne yapmalıyım sizce?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Olursun ya yavaş yavaş alışırsın ortama

0|0
    0|0
    • 3ay

Ezik gibi hissediyorum ve insanlara saçma davranıyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Nasıl davranmalıyım?

• 3ay

Ezik hissetme kendini ya nevar önceden tanışmışlarsa sıkılmışlArdır birbirlerinden seni yeni bir kansın onlar için sen onları tanımaya çalış sorular sor onlar seni kendinide öyle dışlatma yanlarında sohbete katılmaya çalış

• 3ay

Vayy farklı bir bakış açısı :) Benim dahil olacağım pek konular olmuyordu. Ben de çok soru sormakta istemedim rahatsızlık vermemek için. Empati kurup bana cevap verir misin? Senin görüştüğün yemeğe gittiğin erkek arkadaşların var iş yerinde. Sonradan bir stajyer geliyor ve tek kalmasın diye (ben öyle tahmin ediyorum) çağırıyorum. Sence nasıl görürsün olayları?

Yükleniyor...