Çekingen ve sessiz erkekler hakkında ki görüşler neden hep kötü yönde?

Çekingen ve sessiz erkekler hakkında ki görüşler neden hep kötü yönde? Arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla garip olduğumu düşünmüşler. Neden böyle?

1|0
24|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Çekingen ve sessiz erkekler gerçekten dost olan birilerini tanırsa açılır çekingenlikte kalmaz sessizlikte :) bu dediğim gerçekten yanında mutlu olduğun ömrünü onunla geçireceğin sevgilin eşin içinde geçerli

0|0
    0|0
  • güzel/yakısıklıysan ve susuyorsan havalı olursun. ortalama bir tipte olup susuyorsan ezik diye düşünürler öyle bu

0|0
    0|0
  • Simdi bende cekingen ve sesiz bir kizim bu dedin olunca utangac biriyim tam oldu eziklikte zirveyi yapmis gibi hissettim

0|0
    0|0
  • O arkadaşa söyle alırım onu aşağı çok daha tatlı ve çekiciler bence kardeşim 😂

0|1
    0|0
  • İnsanlar birbirleriyle sohbet ederken birbirini tanır birbiri hakkında ön sezgileri oluşur. Zamanla bu ön yargılar bazen silinir bazen silinmez kişinin kendini ifade edişiyle alakalıdır bu. Cekingen insanlar kendilerini iyi ifade edemezler ve insanlarda kötü algı oluştururlar dostum

0|0
    0|0
  • Ben çok severim şahsen.
    Erkeğin delikanlılığı efendiliktir.
    Genelde çekingen sessizler çok efendi oluyor.

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası daha hoş buluyorum. Naif insanlar gerek erkek, gerek kadın olsun benim için daha uyumludur.

0|0
    0|0
  • Oğlak mı diye düşünürüm.
    Fakat kötü düşünmem
    Belki de cidden garipsindir
    Gerçi öyle bile olsan bunu çok kafaya takmaya değmez kank.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Hep bu amerikan filmleri yüzünden direkt akla psikopatları getiriyor

0|0
    0|0
  • Bence gizemliler

0|0
    0|0
  • Çekingen ve sessiz erkekler iyidir bence, onlarla kanın kaynadığı zaman açılırlar ve renkli dünyalarını gösterirler.. bazen dışardan sessiz gözüküyorsun ama için çok eğlenceli ve konuşkanmışsın deme ihtiyacı bile hissedersin😀

0|0
    0|0
  • Kızları genelde abileri babaları amcaları kuzenleri yani sürekli birileri korur kimsenin bişey demesine izin vermezler çekingen erkek bizim ailemizde gördüğümüz bir örnek değilse garipseriz sessizlik konusu ise bilmiyorum ama bence biraz konuşun :D

0|0
    0|0
  • Biraz kasıntı durabiliyorlar

0|0
    0|0
  • bence garip degilller
    sadece herkesi ayni kefye koymalari garip gelir

0|0
    0|0
  • bence daha iyi

0|0
    0|0
  • Bana göre çekiciler, gizemliler.

0|0
    0|0
  • Bence biraz özgüvenli olmalı

0|0
    0|0
  • Saçma. Bence çekingenler daha iyi.

0|0
    0|0
  • Ben kötü düşünmüyorum haklarında.

0|0
    0|0
  • Çekingen ve sessiz erkekler hep ilgimi çekmiştir hem olumlu yönde hemde olumsuz yönde

0|0
    0|0
  • Kötü yönde değil

0|0
    0|0
  • Çekingen ve sessiz erkekler hakkındaki görüşüm kötü yönde değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...