Annemle Sorunlarım?

Annemle neden bilmiyorum öok sorunum var bikaç dakika önce olanları anlatıcam fikir vermesi için. Sabahtan beri bana kötü kötü bakıp soğuk davranıypdu. Ben de anlamadım çünkü bişey olmadı boş yere bana sinir yapmasına kızdım açıkçası. şimdi başladı sen ben söylemeden iş yapmıyosun diye. Annem söyleyince söylediklerini yapıyorum ama durduk yere evi temizlemek aklıma gelmiyor. Söyledim bunları, sonra bana senin konuşma tarzın çok itici seninle yaşamak istemiyorum falan filan sıralamaya başladı işta çok birikmiş ayların birikimtisiymiş. İyide bayadır böyle zaten olan sorunları atlatmadan biriktirirse ben napabilirimki. Ben bir de detayları olarak sorunları, kendimi , davranışlarımın nedenini falan uzun uzun anlatınca üste çıkmaya çalışıyormuşum, bencilmişim , bir tek kendimi haklı görüyormuşum. 18 yaşındayım yaşta sorun var değiştiremedim. Geçen bir tane bira içtim öğrendi bunu her seferinde başıma kakıyo önceki şeyleride aynı şekilde. Ben garip görmüyorum içki içmeyi arada , zaten ailemin gözüne de sokmuyorum ama abartılacak ne bunda çoğu arkadaşım ailesiyle babasıyla içiyo bir bira falan dışarda içmesinler diye. Bu tarz şeyleri yapınca vatan haini oluyorum ve inanılmaz yanlış görüyolar. Bu arada iyi bir fen lisesi mezunuyum bu yıl kaldım ama istediğim yerler olmadığı için bunu da kakıyo başıma başarısızsın diyo. Bıktım senden diyo. Ama hiç benim bu sözlerden nasıl etkileneceğimi düşünmüyor ve ben artık hissizleştim. Bıktım çünkü. Ben liseye 2400 lerde girdim ve koyuyor artık bunlar bana. Çok uzun oldu kusura bakmayın

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapacak bir şey yok sanırım^^

0|0
    0|0
    • 3ay

Başka bir yorum daha yararlı olabilirdi

• sabırla okudum, bence annenin sevmediği şeyleri yapıyorsun, annenin baska kızlarda görüp de kınadığı seyler senin aracılığınla basına geliyor o da senden soğuyor (sadece tahmin ettim)

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklisin ama ne yapabilirim teşekkürler bu arada. Durum bu ben de farkındayım ama yapicak bisey bulamiyorum

• 3ay

Tasvip etmemesini anlarım ama abartiyo sorun orda ben gece içip içip gelen biri değilim ki. Bu tarz şeyler hiç olmasın istiyorum ama ben de öyle biri değilim yeri gelince ortam olunca içerim mesela

• 3ay

bak su da var mesela sevmediği birşeyi sevdiği insanda görünce aşırı tepki veriyor insan, kardeşim öyle bişey yapsa yani sonucu düşünemiyorum ben

Kızlar Ne Diyor 1

• oy annen içimi daralttı iki dakikada. duymamaya çalış knk napcan annen o da

0|0
    0|0
Yükleniyor...