Bu devirde zengin olmak zengin koca bulmaktan daha kolay. Haksizmiyim?

Birincisi zengin olmak o kadar da zor ve havali degil. Insan bunu zamanla anliyor. Luks bir ev, bmw araba, yurtdışı tatilleri, pirlanta taki, kürk mont derken bir bakiyosun lan ben zengin olmuşum galiba diyosun ama hic de havali degil gayet basit geliyor sana. Sonra bu imkanlara sahip erkeklere bakiyorsun hem kendilerini bir halt saniyolar devamli bu imkanlarini gösterme cabasindalar hem de çıkıyor olsaniz da kadinlar elinizden kapmak icin panter misali atlayip utanmadan senin yaninda adami tavlamaya çalışıyorlar. Zaten bu gidişatın sonu aldatilma görünen köy klavuz istemez. Bircok kadin para için herseyi yapiyor. Ne namus ne gurur ne huzur hiçbirşey umurlarinda değil. Mesela evli adamdan hamile kaliyor adam evlenmeyecek ama kadin mutluluktan uçuyor ve nazar degecek diye hamilelik haberini sakliyor nazardan korkuyor.
Zaten o adami bir süreliğine elde etmisti daha sonra o adam baska kadina gecis yapacak. Bu kadina da birazcik para ve mal birakacak. Kadin bu kadarcik şey icin bile ne mucadeleler verip neler feda etti degil mi? Zengin herifleri bu kadar simartmaya gerek varmiydi?
Bence bu zamanda zengin olmak zengin koca bulmaktan cok daha kolay. Öyle degil mi?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkegin parasina muhtac olanlar o kadar düşmeyin gelin bana dilenin ben vericem

0|0
    0|0
Yükleniyor...