Siz olsanız napardınız?

Öncelikle arkadaşlar benim ailem tam bir psikopat 20 yasindayim ve bu yasima kadar hep dayak yedim. Bildiğiniz tekme tokat hem de babam bir ara beni nerdeyse hergun dövdü. telefonum yok bir tabletin var onuda bazen elimden ali o. Bir yere çıkamiyorum babam eve bir sürü is getirio koli koli her gün onları yukari asagi indirip cikartiyotuz. O isleri katla dik hep biz yapiyoruz bu is matbaa isi bilen vardir belki. Eskiden calisiodum ise giderken dayak yiodum geliodum hem o kolileri tsiodum hem yine dayak. Stajerkrn benim hep paralar imi aldi arada verirse bir yüz lira falan verdi onuda napicaksin ne isin var diye bir saat sorarak hayatim gencligim mahvoldu simdi ev deyim 20 yasin daki bir kız olarak cebimde beş kuruş para yok ben bir kızım bir kıyafet istediğimde neden bir. Ay sana yalvarayim ya benim kuaföre gitmem gerekmez mi herşeyi evde hallediyorum kas biyik. afedersiniz ama geri kalan kısma da onun yüzünden jilet vuruyorum. evde sıfır kol giydirmio neymiş babanin yaninda iç camasiri gözükmücekmis bunu yüzüme söylüyor düşünün antalya da bu sıcakta evde uzun pantolon ve kısa kollu evde klima da yok vantilatör de sadece babama dönük olup TV izleyemezsin o varsa. bir kere sırf o geldiğinde banyo yaptim diye dövdü okula dudagim şiş diye gidemedim. arkadaşlar daha çok yazacagim şey var ama simdilik bu kadar yazabildim benimle ayni durumda olan var mi Simdi bir sevgilim var evlencez ama ben evlenmeyi istemiyorum hic gençlik yaşam adim bir gezip tozmadimve daha 20 yasindayim evlenip coçocuk sahibi olmak hic istemiyorum ama sevgilim de çok iyi biri asiri hem de bir arkadasimda ben le erzuruma gel dedi kaç dedi resitsin bulsa bile birşey yapamaz dio evlenme bu yasta dedi e vet onla gidersem bir iş bulurum birlikte yaşar iz iş bulabilitim birçok farkli işde calistim siz olsaniz napardiniz e ge r arkadaş imin dediğini yaparsam da sevdiğim ada mi birakicam yüzüstü

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar sevgilim çok iyi biri sen ne zaman istersen o zaman evlenir iz dio ve evet çocuğu hemen yapmicaz en az bir iki yıl sonra ama ben bu evde bekleyemiyorum işe vermio ki başka şehirde iş bulup calisayim zaten nerde calisirsam beni oraya rezil etti ya calistigim yere geldi ya da telden oradaki üstlerimle kavga.
Üniversite yi kazandim besyo okucaktim sporcu özgeçmişi olmadigin için antalya da okumam imkansizdi sirf o yüzden okutma di kendi istediği bolumu de tamam ddim neymiş antalya da okuca

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin tam tersi hayatım var benim peder de kumar falan borç batağı bir sürü şey yani yaşadığın hayata şükür edersin bende hadi ordan olup gidicem bu am-k evinden bir iş bulaydım şehir dışında yeni bir sayfa açacam kendime. Sen kızsın her şeyi haletmeden evden çıkma bak dışarısı çakal kaynıyor kimseye güvenme arkadaşmış falan boş. Evlilik yaparsanda çocuk yapmazsın gene gezersin ama evlilik için yaşın çok genç bence de biraz özgürce gez toz yani.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasinla kacman biraz riskli de evlenmene izin veriyolarsa evlen gitsin karismazlar o zaman sana hem evlensen de hayatini yasayabilirsin calisirsin istedigin gibi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• allahını seven özet geçsin

1|0
    0|0
  • Okudum üzüldüm durumuna Allah yolunu bahtnı açık etsin kardeşm benm senin için en iyisi neyse onu yap ama çalş para kazan reşitsin kendi ayan üstnde dur ama bu dünyada senden yanlız bı kızdan faydalanmak isteyen götler olcak kulanp atmak isticekler evlenrsen evde otrsn hayatn mahvolur en iyisi git çalş arkadaşna kaç sonra evlenrsn benm görşüm evlenince eşin iyi davranmicak sadce başta böyle yapyo

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra direk çocuk yapmazsınız olur biter evlendikten hemen sonra çocuk olucal diye bir zorunluluk yok. Olmadı sevgilinede söylersin arkadaşının yanına gidersin belli bir süre sonra evlenirsin

0|0
    0|0
  • Benimde ailem psikopat bence bir birimiz için yaratılmışız

0|0
    0|0
  • Bu koşullarda tek yol İSLAM

0|0
    0|0
  • Gecnligini yasamak sana bisi kazandirmaz evlen biran once

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayat hikayenden güzel bir dizi olur

0|1
    0|0
  • Gitme kotu yola dusebilirsin. Seviyorsan evlen. Hemen evlenmek istemiyorsan is bul calis ama tum parani verme. Baktin rahat vermiyo baska sehirde is bul.

0|0
    0|0
Yükleniyor...