LÜTFEN CEVAP VERİN ÖNEMLİ?

Benim geçen sene ağustosun sonlarına doğru sanaldan tanıştığım bir arkadaşım vardı. Erkek arkadaş falan değil normal arkadaş. İlk başlarda çok iyi anlaşıyorduk sonra aramızda bir şeyler oldu ve değişmeye başladı arkadaşım. İşte sonra 1 ay falan sonra ona mesaj attım geri barıştık. Ama eskisi gibi değildik buna rağmen birbirimizden kopamıyorduk. Her neyse o sonra başka kişilerle tanıştı, eskiden tanıştıklarıyla yakın oldu beni umursamıyordu. Her gece ağlıyordum en değerlimdi. Sonra bana hazıranın sonlarına doğru 'x senden daha değerli bunu da bil' dedi ve mesaj engeli attı. Bu bardağı taşıran son damla olmuştu ardından ben onu engelledim. 2 ay falan oldu engelleyeli. Şu zamanlar sürekli aklıma geliyor özlüyorum galiba ama bana yaptığı onca kötü şey var ki... Ne yapacağımı bilmiyorum engeli kaldırsam yüzsüz der kaldırmasam da içim şey oluyor

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Engeli kaldır gitsin yüzsüz desede kendi seviyesini düşürmüş olur gurur yapma bence kendini üzmektense engeli kaldır mesaj at tabi şuda var sen engeli kaldırdın 2 ay geçti aradan muhtemelen bu başka birisiyle tanıştı ozmaanda canını sıkacaksın her halikarda yane bir şansını dene derim

1|0
    0|0
    • 3ay

mesaj atsam ne yazacağım ki

• 3ay

artık beni sevdiğini falan da sanmıyorum fake hesabım var ondan ekledim mesaj attım kendim hakkında konuştuk biraz bugün ordan engellemiş

• 3ay

mesaj atsanda bişey ifade etmez öylese bu seni gözden çıkardı hayatın tadını çıkar olumsuz düşünme belki daha iyi birisiyle karşılaşırsın sana deyer vermeyen birisini sende önemseme bence

En İyi Kız Görüşü

• bende böyle 2 kişi kaybettim resmen kullanılıyormuşuz gibi, bir yerleri havaya kalkınca direk başka kişiye koşuyolar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Engeli kaldır profilini de başka bir çocukla çekilmiş fotoğraf koy uyuz olur kıskanır emin ol :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Arkadaşım kız ben de kızım

• 3ay

Özür dilerim anlamamışım orayı iflah olmaz ondan onun herhangi bir yakın arkadaşını kendine çekmeye çalış bu ayrıca sinir eder

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...