İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başbakanın eşinin görüntüsüyle ilgili dalga geçenler hakkında ne düşüyorsunuz?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Orspu çocuğu olduklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

aynen kanka, sanki kendileri çok mükemmel

• 3ay

Ulan o kadın öğretmen ve bir anne bunlar soysuz işte ne yapacaksın karşim.

Erkekler Ne Diyor 14

• bu insanlar küçükken aile sevgisi yoksunluğu veyahut kötü birşey sevgi eksikliği yaşamışsa bu çocuklar aciz buyuyor ve başkalarının allah vergisi özellikleriyle dalga geçiyorlar. vurucaksın ağızlarına ağızlarına

1|0
    0|0
  • AKP'li değilim, günahım kadar da sevmem hiçte sevmeyeceğim. Ama insanları kılık kıyafetiyle, fiziksel özellikleriyle eleştiren yaratıkları görünce tiksiniyorum insanlıktan.

1|0
    0|0
  • Abla bıktık artık siyasetten ya. Bırak kim ne yapıyorsa yapsın. Herkes kalitesini yaptıklarıyla belli eder zaten

0|0
    0|0
  • çocukları da öyle olacak görecekler :D

1|0
    0|0
  • Başbakan, Cumhurbaşkanı, x bakanı vb. hiçbirinin zihniyetini sevmiyorum. Ama bu nefretim bana o kadının görüntüsüyle dalga geçme hakkını vermez

0|0
    0|0
  • Toplum cahil normal karsiliyorum.

0|0
    0|0
  • I don't care.

0|0
    0|0
  • Çok saçma onlaramı kalmış alan razı veren razı :) O tarz insanların önlerinden yemesi gerek :D başka yerlere laf atmaları cok gereksiz :D

0|0
    0|0
  • Bnmle hergün dalga geçiyolar tip kötü diyr

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin diyorum.

0|0
    0|0
  • Onla geçsinler başka insanlarla geçmesinler

0|0
    0|0
    • 3ay

ne alaka? bende akpli değilim ama yapılmaması gereken birşey

• 3ay

bende öyle düşünüyorum ben türküm, banane araptan. ama senin kadar nefret etmiyorum bazı şeylere karşı haklıyı haksızı ayırt etmek gerek.

• 3ay

Hayır hrp haklı haksız dedik ırkçılık yapmadık ondan böyle oldu bak insan ırkıda hayvanlar gibidir bazı ırklar vardır at gibidir asildir bazısı köpek gibidir dosttur kimiside böcektir kimse böceğidr sevmez ırkı ayırt ediceksin hepsi bu

• Yaradanı hatrına getirmeyenler..

0|0
    0|0
  • dalga geçen insanlar imha edilmeli.. herhangi birşeyle konu önemli degil. ben gibi hümanist biri bunu sölüyor

0|0
    0|0
  • Sorunun sadece başlığına bakıp olmaması gereken bir şey olduğunu söyleyecektim ama sonradan fikrim değişti :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ezik olduklarını düşünüyorum. Allah ın yarattığı hiçbir şey ile dalga geçilmez neyse ki her koyun kendi bacağından asılır bu sayede karşılığını er geç alırlar :))

1|0
    0|0
  • Sadece başbakanın eşinin görüntüsüyle dalga geçenleri değil insanların tipleriyle görünüşleriyle dalga geçenler kendi egolarını tatmin edenler o kadar iğrençler ki bu hayatta önemli olan güzellik yakışıklılık değil her güzelin her yakışıklının illaki bir kusuru vardır bunlar gelip geçici şeyler kimse yarına ne olacağını bilemez o yüzden öyle insanlara diyeceğim güzelliğine aldanma bir sivilce yeter !!

1|0
    0|0
  • insanlar sevmediklerini kıskandıları çekemediği için alay ederler

1|0
    0|0
  • Kafa boş olduğundan ötürü çok da yadırgamıyorum.

1|0
    0|0
  • Tam anlamıyla saçmalık

1|0
    0|0
  • İnsan nasıl böyle vicdansız olabilir diyorum görünce ve genelde tartışıyorum öyle yapan insanlarla

1|0
    0|0
  • Karaktersiz

1|0
    0|0
Yükleniyor...