Şehit Ömer Halisdemir için yazılan 30 kuş şiirini dinlediniz mi?

Şehidimiz için yazılan şiiri dinlediniz mi? Dinlemediyseniz tavsiye ediyorum. Dursun Ali Erzincanlı 30 kuş. Gözlerim doluyor sonra gurur duyuyorum Allah rahmet eylesin. En can alıcı noktasını sizinle paylaşıyorum

Emanetiniz emanetimizdir şehidim. Allah tüm şehitlerimize rahmet etsin. #şehitlerölmez #astsubay #ömerhalisdemir #unutmayacagizMuhammet Elmas (@m. elmasss) tarafından paylaşılan bir video (12 Ağu 2016, 07:14 PDT)

Güncellemeler:
Bazı kendini bilmez hadsizler şehit ayrımı yaptığımızı düşünüyor. Benim için bu vatan bölünmesin ezan dinmesin bayrak inmesin diye bu uğurda toprağa düşen herkes şehittir boş lâflarınızı kendinize saklayın ve burda derhal defolup gidin...

13|6
3828

En İyi Kız Görüşü

• Ömer Halisdemir denince aklıma şairin şu sözleri geliyor hep;

Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman
    Görürler nasılmış, neymiş kahraman.

Ömer Halisdemir bu toprakların Ulubatlı Hasanı, Seyit Onbaşısıdır. Kahraman gibi kahramandır. Yazdığı çocuklarımıza anlatacağımız destandır. Hz. Ömerin cesareti ve gözü karalığını gördük biz Ömer Halisdemirde. Allah ondan bin kere razı olsun.

2|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 37

Erkekler Ne Diyor 28

• Dinlememiştim Dursun Ali Erzincanlıdan dinlemek ayrı bir güzel olmuş yüreğine sağlık Şehidimizin de Mekanı cennetin en üst kademesi olsun.

1|1
    0|0
  • dinledim çok duygulu bir şiir dursun aliden çıkınca

0|1
    0|0
  • hayır ama güzelmiş gerçekten

0|1
    0|0
  • Evet çok güzel olmuş Dursun ali zaten sesiylede içimize hitap ediyor rahmetle bir kez daha anıyoruz şehidimizi...

1|1
    0|0
  • dinledim

1|1
    0|0
  • Şimdi dinledim. Allah rahmet eylesin. Mekanını cennet kılsın. Çok büyük bir kahraman.

0|1
    0|0
  • Allah şehidimize en güzel makamını versin inşallah

0|1
    0|0
  • Dinlemiştim, çok güzel

1|1
    0|0
  • Dinledim. Guzeldi

0|1
    0|0
  • Her izlediğimde tüylerim diken diken oluyor.

0|1
    0|0
  • Dinledim evet.

0|1
    0|0
  • Evet dinledim. İnsan dinleyince duygulanıyor.

0|1
    0|0
  • dinledim çok duygusal ruhu şad olsun :(

0|1
    0|0
  • Helal olsun bu adama.

1|1
    0|0
  • Dinlemedim

0|1
    1|0
  • Şehidimin mekanı cennet olsun ;( keşke abim olsaydı

0|1
    0|0
  • ne kadar dinlesekte gideni geri getiremiyoruz #terörülaneliyoruz elimizden bu geliyo

0|1
    0|0
  • Vatan şehitlerimiz sayesinde ayakta.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Sen 30 kus filminin galasini izledin mi. Özet olarak baktimda haberden çok uyidi film

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...