Gay bir arkadaşım olsun isterdim?

Evet gay bir arkadaş isterdim. Hem farklı oluyorlar ilgimi çekiyorlar hep. Onlarla erkekler hakkına konuşmak isterdim. Erkeğin neler hissettiğini en iyi erkekler anlar çünkü. Ve erkekler genelde kızlardan daha sadık olurlar. Birlikte dertleşiriz her konuda utanmadan, sıkılmadan. Ama internetten değil çünkü yalan söyleyebilir kullanabilir. Hem ben arkadaşımla gezmelere gitmek alışveriş falan yapmak isterim. Sizce böyle birisini nasıl bulabilirim? Bulursam eğer nasıl arkadaş olabilirim ki yanlış anlaşılmasın?

Gay bir arkadaşım olsun isterdim?

1|3
12|44

En İyi Erkek Görüşü

• Karikatüre bayıldım. Bizim içinde bizi bilen kızlarla arkadaş olmak daha rahat erkekler çekinebiliyo çünkü. Böyle birisini nasıl bulabilirim diyosanda çevrene homofobik olmadığını belli etmen gerek. Sana açılan arkadaşların olacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim var ve gerçektende harika bir arkadaş gayler zaten beli oluyor gay olduklari tabi pasif gayler beli oluyor aktif gayler onlar gay oldugunu söylemezse anliyamazsin.

1|4
    0|0
    • 3ay

Çok şanslısın bence. Arkadaşın pasif mi? Birde nasıl anlaşılıyor?

• 3ay

Teşekkür ederim. 😊

• 3ay

Bişey değil :)

Erkekler Ne Diyor 43

• 😂😂😂
    @sonpazil Ablaaa 😄 özledim seni kız 😂 bir ara beraber karı kız keselim 😈 iyi fikirmiş 😈 hoşuma gitti 😈

0|0
    0|0
  • iğrencsiniz

0|4
    1|2
  • Bu ne ayol ( :D )

0|0
    0|0
  • Ne diyim küçüklüğüne inmek lazım.0-7 yaş arası çok tehlikeli dönemdir insan gelişimi için. Bir çok özellik, hatta cinsel kimlik bile o yaşlarda kazanıldığı düşünülür.

0|0
    0|0
  • Bunu bulman zor olucaktır ama heryerde varlar artık.
    Ayrıca son zamanlar moda oldu bu çoğu kızın böyle arkadaşı olmaya başladı nereden geliyor bu akım 🤔

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence iyi bişey

• 3ay

Herkes böyle değil ama

• 3ay

Haklısın ama öyle birini de bulabilirsin bence önemli olan seninle ilgilenmesi ve sana karşı duygu beslememesi böyleleri de var emin olabilirsin

• istemezdim :D yani olsa olurduda özellikle istemezdim :D

0|0
    0|0
  • ahaha :D foto güzelmiş. ya benim var ama arada sulanıyo ya :D

1|0
    0|0
  • YA! Fotoğraf çok ponçik*-* Zaten garipsemediğin için tanışman zor olmaz kasma bence🐛👬

1|0
    0|0
  • Boyle istekler icin illa gay olan biri gerekmez ki biseksuel olan biri de gay olanlar gibi bunlari yapabilir ya da kadinlardan anlayan hetero bir erkek gibi yani cinsel kimlikler degil dusunceler fikirler onemli olan

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır bisexual ve hetero banada karşı cinsel ilgi duyabilir

• 3ay

Hay olduğunu kendi söylicek zaten

• 3ay

Onu soylicek birini bulman daha zor iste

• Ben kadınları kadınlardan daha iyi anlıyorum o yüzden kız arkadaşımla çok iyi anlaşıyorum, gay olmama gerek yok :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Kadınları Anlamak değil ben erkekleri anlamak için. Mesela erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim? Erkekler hangi tavırlardan hoşlanmazlar gibi

• 3ay

Kadının gibi hisseden erkekler değil kastım

• 3ay

Benim eşcinsel kız ve erkek arkadaşlarım var fakat diğer arkadaşlarımdan bir farkları yok. Sen de edindiğin zaman anlarsın :D

• :D Herkes böyle düşünse keşke
    ha bir de biz eşcinsellere böyle yakın yaklaşan azınlıkta olan kızları görünce homosexuallığın özenti olduğunu düşünenler de var

0|0
    0|0
  • gayle arkadaş olursun ama gerdeğe erkekle girersin

0|0
    0|0
  • gaylerin takıldığı cafelere gidebilirsin. veya nezih semtlerde herhangi bir cafede otrabilirsin. illa gay olması gerekmiyor arkadaşlarının. erkekler hakkında konuşmak istiyorsan yani :)

0|0
    0|0
  • Gay baska kadin hissedenler baska birsey yalniz. Gay dediklerimiz normal bizim gibi erkekler ama cinsel iliskide erkegi tercih ederler. Ayol mayol muhabbetine girmezler

0|0
    0|0
  • Bulursun insallah delibaldanmı etkilendin yoksa :D

0|0
    0|0
  • Kuaförlerde olabiliyor değiştir kuaförününü inşallah bulursun :)

0|0
    0|0
    • 3ay

😂😂😂😂ahahahhhhahahaha

• 3ay

Nasıl yani

• 3ay

Cinsel yönden onlarda aynı penis işlevi var yani sadece tercihi ruhen farklı.

• Bende lezbiyen arkadasim olsun isterdim

0|0
    0|0
  • biz selam vermeye korkuyoruz. insan yerine koymuyosunuz diye kızıyosunuz, insan yerine koyuncada arkadaşlar yanlış anlıyor ve iş atıyor.

0|0
    0|0
  • gay hayranlari cikti ortaya :)

0|0
    0|0
  • bana hallenmeyecek ise sorun yok oda insan sonuçta

0|0
    0|0
  • Gay may sana birsey yapmasin sonra aman ha

0|0
    0|0
  • senide biseks yapar erkek arkadaşlarına paslar

0|0
    0|0
  • ummadık taş baş yarar demişler.

0|0
    0|0
  • Sen birde sarılıp yatmak da istersin kardes kardes ama öyle olmaz o işte 😀😀

0|0
    0|0
  • İyice sapıttınız aqq

0|0
    0|0
  • Neden ki nesi hoşuna gidiyor yahu

0|0
    0|0
  • Benimde lez olması iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Mutluysan sorun yok bence.

0|0
    0|0
  • merhaba ben o aradığın arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Biseksuel de dahil mi iki taraftanim :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• O öyle hayal ettigin gibi olmuyor pek. Cocuklugumdan tanıdıgım biri bir kac gun once itiraf etti. Konusmadık daha. Kendisi cekiniyor. Oyle erkekler hakkında konusamazsın ceker kendini 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Nedeni?

• 3ay

+ Ay mert hakanın adonislerini gördünmü tam hüpürmelik
      -Ne diyon şanziment jsjjsjjs
      Dertlesmek tabi 😂

• 3ay

😂😂😂😂😂 ahahahahahahahah Hayır yani erkekler nasıl kızlardan hoşlanır ne hediyesinen hoşlanır. sonra ayrılınca koş yanına ağla birliktelik sövün

• Bende isterdim niyeyse

1|0
    0|0
  • Bende istiyorum 😭

1|0
    0|1
  • Aynen bende istiyorum bunu ya

1|1
    0|0
  • keske benimde oyle bir arkadasim olsa valla vok isterdim

0|1
    0|0
  • Ya ben sarılabilmek en güzel duyguları hiç bir şey ( cinsellik açısından ) hissetmeden yaşayabilmek mutlu olabilmek isterdim çok güzel olurdu ben de isterdim :D

0|1
    0|0
  • Ben gay degil de top arkadas istiyorum

0|0
    0|0
  • İşte o fotoğraftaki gibi düşünüyorum ve bana da tam arkadaş oluncak gibi geliyorla

1|0
    0|0
  • Ben de isterdim çok guzel olurdu

1|0
    0|0
  • Ahahshjahaha çok tatlı alttaki 😄
    Benim çoğu erkek arkadaşım gay. Mikemmel insanlar olduklarını söylemeliyim ❤️

0|0
    0|0
  • Bende ya matrak oluyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...