Kızlar neden böylesiniz👌?

Kızlar siz ne ayaksınız be, böyle bir havalar bak dağları ben yarattım havası..1.50 boyla 2 metre sevgili istemeler ha bir de yakışıklı zengin olacak değil mi👈ulan kızım sen mankenmisin be az aynaya bak.. kendinize dev aynasından bakıyorsunuz... az biraz kabul edilebilir isteklerde bulunun👍Not;her sizinle konuşan size asılmıyor kızlar❌

Güncellemeler:
3ay Kızlar bakın benim de boyum 1.89 sarışın mavi gözlüyüm.. ama bakın şunu söylemek istiyorum; görünüşünüze aldanmayın bir insanı karakteriyle duruşuyla sevin.. yaşlanınca o boy post gidecektir aslolan yine karakter olacaktır⚡

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın kardeşim djxndjzns

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde de var aynı bok kardeşim :) sonra neden evde kaldık allah allah işe bak yaw deyip geziniyor insanlar 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Siz Adriana lima isterken iyi mal

0|0
    0|0
  • Her kız senin söylediğin kriterlerde aramıyor canım. Senin gibi erkekler biraz anlasaydı bizleri neden böyle isteklerde bulunduğumuzu anlardı. :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Anlamadığı mı varsay neden neden💬

• 3ay

Süpersin keşke herkez senin gibi düşünebilse😊

• 3ay

Düşünüyorlar, ama sen bilmiyosun :)

• Herkes en iyisini mükemmelini ister erkekler dahi buna böyle bakılmalı Ayrıca herkesin kendine göre mükemmel kişisi vardır

1|0
    0|0
    • 3ay

Tamam sen o mükemmeli bul👍ama şunu unutma sen kusursuz biri değilsin hiçkimse değil... Günün birinde beyaz atlı prensini bulman dileğiyle..

• 3ay

Teşekkür ederim ama mükemmel aramıyorum gerçekçi bir insanım umarım sizde istediğiniz gibi birini bulursunuz

• 3ay

Ben de Teşekkür ederim👍

• Ne zaman bitecek bu erkeklerin kızları, kızlarında erkekleri zedelemesi.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ama şunu kabul et ki çoğu kızda sebebini koyamadığım bir yüksek ego, böyle bir havalar var👍

• 3ay

Genelleme yapmıyorum sadece böyle davranan kızlara sesleniyorum yanlış anlattıysam kusura bakma..

• 3ay

Sorun degil. :)

• Genelleme yapma lütfen

0|0
    0|0
  • Hepsi degil

0|0
    0|0
  • böyle hissettirdiğimizden dolayı özür dileriz

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bn güzel olmayana bile baktım ama o uzun boylu iatedi kendisi 1.55 idi işte mallar hepsi

0|1
    0|0
  • kendilerini rus kızı sanıyolar koduğumun kezbanları. rus kızının tırnağı bile olamaz ki bu kezbanlar !

0|1
    0|0
Yükleniyor...