Hangi mesleği olacaksınız? Ya da mesleğiniz nedir? Bana hangi mesleği önerirsiniz?

Detay sorudaaaaaa

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Is hayatima 6 yasimda su satarak basladim. Hem okudum hem calistim.
    Once su sattim. Sonra bayan kuaforunde ciraklik yaptim. Daha sonra otelcilige girdim. Garsonluk bellboyluk resepsiyonistlik derken on buro müdürü oldum. Sonra oteli biraktim. Turist rehberligi yapmaya basladim. bir sure sonra kendi turizm sirketimi kurdum. Simdi hem rehberlik yapiyorum hem kendi isimin basindayim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimya mühendisliği. Hiç önermiyorum en zor mühendislikler arasındadır, yazmayı düşünüyorsan tekrardan gözden geçir fikrini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hangi mesleği olacam? Sanki yazım yanlışı var gibi ne dersin :D Öğretmen olacağım Allah izin verirse. Sanada öğretmenlik hariç neredeyse her mesleği öneririm.

0|0
    0|0
    • 3ay

ahahahahhaha kusuruma bakmayın hocam

• diş hekimi inşAllah

0|0
    0|0
  • Mimar olacağım asla önermem. Çünkü piyasa bu küçük balıkların artması piyasayı tedirgin eder :)

0|0
    0|0
  • Meteorolog

0|0
    0|0
  • Fotoğrafçıyım

0|0
    0|0
  • Mühendisim :) sana ne önereyim bilemem, neden hoşlanırsın, elinden ne gelir falan bilemem...

0|0
    0|0
  • en çok duyulan ve bilinen meslekleri seçme sakın. en az duyulan mesleklerde para var.

pazarlama ya da satınalma bence çok kazandıran ve rahat bir meslek. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Polis.

0|0
    0|0
  • Genel Anestezi düşünüyorum sağlık iyidir..

0|0
    0|0
  • Dis hekimligi merkez rahatina baksin herkes

0|0
    0|0
  • İş saglıgı ve güvenligi

0|0
    0|0
  • Biz senin ilgi alanını bilmeden sana nasıl meslek önerelim bu arada elektrik elektronik mühendisiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ing öğrt.

0|0
    0|0
  • Mühendis ol tabi

0|0
    0|0
  • adst

0|0
    0|0