Merhaba kızlar çok zor durumdayım karar veremiyorum yardımcı olurrmusunuz çocuk sahibi olmak istemiyorum?

ben 1yıllık evliyim eşim çocuk istiyo ben istemiyorum sorun oluyo kendimi hazır hissetmiyorum doğum kontrol haplarımı atıyor çöpe sizce ne yapmalıyım?

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi cocuk istemiyorum dersin yarin istediginde de allah nasip etmez. Hamilelik surecinde zaten yaratilis itibari ile anne doguma hazirlaniyor annelige hazirlaniyor bunlari dert etmemelisin. Ayrica cocuksuz ev bereketsiz ve eksik bir evdir. Ailenin temel tasidir. Ben cocuklari cok severim. Bence kocana hakettigini ver

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk yap. Bir gün sen istedigin de o saçma haplar hormonlarını bozduğu için evlat sahibi olamadım diye ciğerin yanmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Spiral taktırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kardeş kasma kendini annelik çok güzel bişey ve dahası çocuk evliliğin en güzel meyvesi oğlumu 1 haftadır görmüyorum burnumda tütüyor daha 1,5 yaşında her an onun neler yaptığını yapıyoum taklidini çıkarıyorum..

0|0
    0|0
  • tampon tak :)

0|0
    0|0
  • ver iste hazırım değilim diye bişimi var sacmalama adet görüyor isen hazırsın demektir

0|0
    0|0
  • Bir yılda çocuk mu olur seksse doymadan

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce konusmadınmı bunları boşanma sebebi bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Onunla oturup konuş, bazı anneler beklemediği anda çocuk sahibi olurlar ve bakmaktan zorlanmazdır çünkü her kadının içinde HAZIR OLAN BİR ANNE vardır :) Allah nasip ederse olur zaten... Ama istemiyosanda konuş.

0|0
    0|0
  • İğne vurdur

0|0
    0|0
  • Dogurup bakacak olan sensin. tabiki seni dinlemeli

0|0
    0|0
  • bu sadece onun verebileceği bir karar değil bunu ona hatırlat

0|0
    0|0
  • Beni zorlayamazsin de yani çocuğu karninda tasiycak olan sensin herşeyden önce anne olacak sensin hani bende baba olucam diyosa o zaman 9 ay sen tasi sonra doğum agrisini sen çek de

0|0
    0|0
  • esinle oturup konuşmadn çözülmez bu ikna etmeye bak

0|0
    0|0
  • Zorluyorsa zorlamasi kotu bir sey oturup konusmayi dene

0|0
    0|0
  • doktora gidin bence

0|0
    0|0
  • istemiyorum allahallaa demelisin.

0|0
    0|0
  • Konuşarak çözmelisiniz gerekirse terapi

0|0
    0|0
  • Annelik iyidir. kimse hazır hissetmez ama kucağına onu alınca...

0|0
    0|0
  • Neden istemiyorsum

0|0
    0|0
  • Bende evlenir evlenmez istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...