Mesleği maaşına göre seçmicez de neye göre seçicez?

Yok mesleği maaşına göre secmemeliymisiz istediğimiz mesleği seçmeliymisiz açıkta kalınca sen karsilicak mısın masraflarımı o zaman ak

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• "Sevdiğin işi yaparsan ömür boyu çalışmazsın." diye bir laf var. 300 lira az kazan ama mutlu bir hayat yaşa..
    Sevmediğin işte sırf parası yüksek diye psikolojin bozula bozula çalıştığında anlarsın ne demek istediğimi.

0|0
    0|0
    • 3ay

psikoloji falan bozulmaz aç susuz bırakıp da çalıştırmıyorlar seni abartmayın. Ayrıca 300 lira az demek de yanlış. adamın tıp okuyacak kapasitesi ve puanı varsa gidip de görsel sanatlar öğretmenligi istiyor diye onu seçerse apt*allık olur

• 3ay

Bu muhabbetin sonu gelmez. Hayat senin hayatın, bildiğin yoldan gideceksin tabiki de ;)
      Her durumda Allah muvaffak etsin.
      Her daim başarılı olmanı, mutlu bir hayat sürmeni isterim.

• 3ay

Teşekkürlerr :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• maaşa atanmaya ve rahatlığa göre seçilmeli

0|0
    0|0
  • Sadece para için meslek seçmeye kalksam kaptanlık okurum. Puanlarıda yüksek değil. İş bulma sıkıntısı da yok. Maaşları 3bin $ ile başlıyor Türk bandıralı gemilerde.72 ay sonra 10 bin $ a çıkıyor. Ama ailenden uzaksın.6 ayda bir 1 ay iznin var.

0|0
    0|0
  • Ömür boyu yapacağın iş sana uygun olmalı. Yoksa yıllar boyu mutsuz calisabilirsin.

0|0
    0|0
  • yapabilceğin işe göre

0|0
    0|0
    • 3ay

Her işi yaparım

• 3ay

rahat edebilceğin pişman olmayacağın bir iş parasını boşver

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğru dedin bence de oyle olmali burasi tr bir arkeologu kimse takmaz :d

1|0
    0|0
  • Hakkını vererek yaptığın her meslekte başarılı olursun ve başarı para getirir. Eğer öylesine bir mesleğe sahip olursan öylesine yaşarsın hayatını da. Meslek önemli.

0|0
    0|0
  • Ben maaş sormadan seçtim işimi.. Sağlıkci olmak istiyordum atandım maaşı da iyi sorun olmadı çok şükür😄

0|0
    0|0
    • 3ay

Size bir konuda danışacaktım ama, mesaj gönderemiyorum?

• Millet paragöz olmuş...

0|0
    0|0
  • Öncelikle yeteneğimize göre sonra maaş ve atanma

0|0
    0|0
  • Mutsuz olacağım bir meslekte milyonlar verseler çalışmam

0|0
    0|0
  • Hem sevilmeli hem maaş ya ama daha çok maas

0|0
    0|0
  • Maaşına göre seçince atanmak garanti mi oluyomuş ki?

Parayla saadet olmaZ demiş Newton.

0|0
    0|0
Yükleniyor...