Anneannem bunamaya başladı , huzur evine gitmesi daha iyi olmaz mı?

Yemin ederim troll soru değildir. Maalesef anneannem demans hastası yani bunaması var.
Annem ısrar ediyor bizim evde kalsın diye ama anneannem aklını kaybedecek derecede bunadı ve orada kendi yaşında arkadaşlarda edinir diye düşünüyorum
Orada kendi yaşında arkadaşlar edinmesi onun için daha iyi olur sosyalleşir

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2,5 yıl sosyal hizmetlerde çalıştım. Kesinlikle yanlış düşünüyorsun bir insanın en rahat edeceği yer kendi ailesinin yanı. Ama bence sen anneannenin rahatını değil kendi rahatını düşünüyorsun o yüzden sen bence o evi terk et daha rahat edersin. 12 yıl felçli yatan anneanneme 10 yıl biz baktık evimizin hem huzuru hem bereketi vardı Elhamdülillah onlar nasıl biz küçükken ihtiyacımız varken baktı bizlerde onlara bakmalıyız..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dedem geçen sene vefat etti daha da kötüsü alzheimer hastası ve aynı zamanda prostat kanseriydi tuvaletini tutamazdı saat başı altını değiştirirdi annem, yerlere tükürürdü ama hiçbir zaman huzurevine gönderme gibi bir düşüncemiz olmadı. Vefat ettiğinde gasilhanedeki gassal hayatımda bu kadar temiz cenaze görmedim kim bakmışsa Allah razı olsun demişti. Açıkçası benim vicdanım elvermiyor huzurevine.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yazık sizin gibilere

0|0
    0|0
  • He bunamış ama bu yaşında sosyalleşecek öyle mi? Her yaşlı insan son zamanlarını evinde, ailesinin yanında geçirmek ister tabiki senin gibi hayırsız torun olmadığı sürece ;)

0|0
    0|0
  • Bence sen başından atmaya çalışıyorsun

0|0
    0|0
  • anneannem demans hastası olsaydı huzur evine yollamazdım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ya anlamıyorum orada daha iyi bakılacağını nereden biliyorsunuz?
    yaşlılar evin bereketidir ne başta

0|0
    0|0
  • Atana nenene dedene sahip cikacaksn ne isi var huzur evinde

0|0
    0|0
  • annenler de seni çocuk esirgemeye versin bu kafayla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini anneannenin yerine koy ve bir daha düşün ya bence evd olması daha iyi ne olursa olsun büyükler evin bereketidir

0|0
    0|0
  • Senin gibi torun olmaz olsun...

0|0
    0|0
  • Çoğu huzur evi senin evde baktığın gibi değil. Kendini bir kenara atılmış ve mutsuz hissediyor oradaki yaşlıların çoğu. Ben çok gördüm içimden hayret ediyordum nasıl böyle birakabiliyorlar diye.

0|0
    0|0
  • Benim dedem 7-8 senedir ayzaymır hastası düzgün yazöadım biliyorum Adam hiç bişey bilmiyor bebekler bile ondan daha akıllı kapı çalsa açamaz yerni bulamaz tuvalete gidemez yerini bulamaz öyle değişik altına yapmayada başlamış artık evin içinde her yere tükürüyor falan hep babaannem bakardı ona babaannem 3 ay önce yoğum bakıma girdi daha çıkamadı bekliyorlar adam gibi bakın kadına huzur evinde rahat edemez istemiyomuş gibi davranmayın ölümlü dünya kimin ne olcağı belli değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...