Hepiniz bu özgüven sorununu yaşamışsinızdır. Napıcam ben yardım eder misiniz?

Arkadaşlar üniversiteye başlıcam aileme ve tanıdıklarıma karşı gayet açık ve eğlenceli biriyim. Ama dışarıya karşı malesef öyle olamıyorum nası özgüven kazanicam başka şehirde insanlarla nası kaynaşıcam sosyal olucam korkuyorum. Özgüvenimin artması için neler yapabilirim?

Güncellemeler:
3ay ...

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• özgüveninin artması için başka biri gibi davranmana gerek yok, kendin ol yeter. sonuçta muhatap olacağın şahsiyetler uzaylı değil, üstün zekalı birileri de olmayacak. akışına bırakacaksın her şeyi. üç günlük dünya onu tak bunu tak yeter yahu yaşamana bak, gerisi teferruat ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok normal gergin olman, sonuçta yıllardır anlatılan üniversiteye giriş yapacaksın. Bende böyleydim, rahat ol kaynaşırsın demek de seni rahatlatmaz. İlk gün okula ilkokul arkadaşımla gittim -aynı üniyi kazanmıştık- sonra sınıfa ilk gittiğimde tek bir kişi vardır ve gittim kendimi tanıttım, ilk gün utangaç olma git kendini tanıt

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasayip ögrencen. Genel olarsk icine kapali olmaman iyi diğeride gelir. Görüp yaşayarak

1|0
    0|0
  • İlk 1 hafta zorlanırsın sonra alışıyosun

1|0
    0|0
  • Kaynas demicem tabiki de mesela konusabilecegin biriyle bisi sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Lisenin ilk gününü hatırla ve bu kadar kasilacak bir durum olmadığıni aklından çıkarma

1|0
    0|0
Yükleniyor...