Yaptığım hatalardan dolayı ileride evlenemiycem diye çok korkuyorum?

2 sene önce çok sevdiğim bir çocuga kızlığımı verdim ve o ilkim olarak kaldı ayrıldığımızdan beri kimseyle çıkamadım. Onu kaybettiğim için üzülmüyorum nasıl böyle salak oldum da ona kızlığımı verdim diye üzülüyorum. Saftım salaktım hata yaptım işte. Evlenememekten korkuyorum beni böyle olduğum için kabul etmezler diye korkuyorum. Kimseyi kandıramam kızlığımı diktiremem söylemem lazım sizce bu hayatımı çok etkiler mi? çok pişmanım lütfen kötü yorumlar yapmayın arkadaşlar...

0|1
15|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu dünya başka yere gidiyor kızım. Kızlık diye bir dert mi kaldı. Evlenecegen adama en baştan söylerdim kabul ederse eder, etmezse yol verirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki toplumda önemli bu ama insanın içi daha önemli ya kizlikla namus olmaz olmuyor bunu neden anlamıyoruz toplum olarak bilmiyorum. Erkekler yaparken yapıyor evlenmeye geldimi temiz kız istiyoruz diyorlar ne amacsizlar ya

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Acik kapisin seninle ewlenilmez artik sadece cakilir sana

0|0
    1|2
    • 3ay

Çok yazık. amacım zevk olsaydı kendime caktirmak isteseydim nede olsa bir kere yaptim diyip yine yapardım ama yapmadım. umarım sizin gibi geri kafalı insanlarla karşılaşmam ömrüm boyunca

• 3ay

Baskasının altında goguslerini yalatırken zevkten inlerken öyle demiyodun amacın zevk almaktı ;)

• Yazik etmisin kendine geriye bakan onunu goremez. Olan olmus bu senin istegindi adamin degil. Suandan itiberen yoluna bak kendini kandirmayida birak zaman her seyin ilaci olacaktir kib

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi hakk etmiyorsun onun bunun artigi olursun artik

0|0
    1|1
    • 3ay

Arkadaşım kötü yorumlar yapmayın dedim. Unutma senin de yarın oburgun kız çocuğun olabilir oda böyle bir hataya düşebilir.

• 3ay

Ben aileme anlatamiyorum peki kızın sana anlatabilicek mi? Kardesim bugünün yarını da var kimseyi kınama başına gelir aynısı. Eleştirme büyük konuşma tamammi şimdi daha fazla benim sorumda gezinme de git başkalarını eleştir hadi

• 3ay

Hakkliyim bunu sende biliyorsun. Neyse senin gibilerede ihtiyac var😂

• Çaktır çaktır sonra gel burada ağla senin gibi namusnu peşkeş çeken pislikklerden iğreniyorum beter ol

0|0
    0|0
  • Kötü birşey değil sende öyle biriyle evlenirsin eşit olur bence bukadar takma bu konuyu

0|0
    0|0
  • sende bakir olmayan biriyle evlenirsin olur biter. tencere kapak. Kuranda da bakire olmayan kızla bakire bir erkek evlenemez diyodu sanki

0|0
    0|0
  • yapmamalıydın tabiki olan olmuş seni bu halinle kabul edicek birisini bulacaksın seni seven ama dikkat et oda seni kabul ederim deyip atmasın yatağa :)

0|0
    0|0
  • Bir önerim var
    Aynı durumda olan başkası uyguladı evlendi şimdi çocuğu bşle var çokta mutlulat

0|0
    0|0
  • Dürüst ol en bastan anlat yeni iliskinde bunları

0|0
    0|0
  • Kardesm sana yardimci olabilir ege universinde hemsire kendisi seni gayet ii anliyrm

0|0
    0|0
  • Vicdan patlagini diktirebilcenmi diktir diyenlerr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Seni kızlığın için isteyecek birisi ile zaten evlenme.

1|0
    0|0
  • Kimse bakire diye evde kalmadi. Dik dur ideallerin olsun

1|0
    0|0
  • Yapmışsın bir cahillik. Tövbeni et durumunu anlat karşındakine. Ama nasılsa bakire değil bana da versin ne olacak zihniyetindeki beyinsizlerden uzak dur.

0|0
    0|0
  • Şimdi burda cogu onemsiz diyecek ama turkiyedeki erkeklerin %99'u buna onem verir. Hadi evlendin diyelim en kucuk bir kavgada yuzune vururlar.

1|0
    0|0
  • herkes kendi gibi biriyle evlenir... sen nasilsan esinde öyle biri olacak
    bunu nasil anlarsin bilemem icini rahatlatmak icin söyledim

0|0
    0|0
  • Zina yapan kadın zina yapan ya da şirk koşmuş bir erkekle evlenir

0|0
    0|0
  • Evlenirsin ama bu sekilde yine onune çıkar üzer seni.

0|0
    0|0
  • Tövbe tövbe benimde 2.5 yıllık bir ilişkim oldu bitti öpüşmedik bile siz ne yapıyosunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

O zaman seni Kutlarım tatlım umarım hataya düşmezsin.

• 3ay

Düşmem düşmem sende düşme bidaha

• Herşey senin elinde yine

0|0
    0|0
  • Beneeee

0|0
    0|0
  • Diktir kızlığını gitisn kmseye söyleme zaten en çok dürüstleri s***kyolar bu hayatta

0|0
    0|0
  • Üzülme allah gönlüne göre verir. Bunların tedavisi bile vat diktirıyolar

0|0
    0|0
  • zorrr

0|0
    0|0
  • diktir bence erkekler dar görüşlüdür inşallah karşına iyi birisi çıkar

1|0
    0|0
Yükleniyor...