Kapalı bir bayan kuaföre gidemez mi?

Arkadaşlar ben tesettür kullanıyorum.. Geçen gün kuaföre gittim sıra bekliyorum.. Ombre yaptırmak istiyordum yanıma bir kadın oturdu e sen zaten kapalısın niye yaptırıyorsun, kim görecek dedi. Bende kimsenin görmesine gerek yok ben görüyorum eşim görüyor yetmez mi dedim. Bu kadar mı cahil olur insanlar ne biçim iş. Çok saçma değil mi kapalı bir bayan doktora gidemez mi?

Güncellemeler:
3ay Klavye otomatik düzeltmiş doktor değil kuaför..

0|3
47|42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sen buguna kadar hayatında agda yapmadın mı seyıne deseydın sonucta esındn baskası gormuyor neden bos yere agda yaptırıyorsun orana ozaman cahıl kadın deseydın ahahahahah :D ne bos ınsalar varya cıdden !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Gidebilir tabi ki..
    Tesettürlü bölmesi var bildiğim kadarıyla..
    Erkek kuaför de olsa görmüyor..

Ki hanım eşine karşı kendini süslemeli de..

#Vesselam

2|1
    1|0
  • Ona da beyin verilmiş ama kullanamıyor garibim..

1|1
    1|0
  • Bu klavye düzeltmelerine bayılıyorum. İstesek ve uğraşsak bile yazamayacağımız şeyleri otomatik olarak yazıyor. 😄😄

1|0
    0|0
  • maalesef öyle gerilerde var. her kuaföre gelen kendini millete sergilemek için mi geliyor

3|0
    1|0
  • herke sistedigini düşünebilir
    bazı akıl tutulması yaşayan insanların sorularına pek takılmayn derim

1|0
    0|0
  • hakkaten eve gidince bozulmuyor mu

2|0
    0|0
  • Dindarın yobazı olduğu gibi dinsizin de yobazı vardır. Bu konu inançlarla alakalı olmayıp "insanlık" mertebesini ilgilendiriyor. Ben Ateist birisiyim. Fakat insanların inançları yüzünden sorgulanmasına, eksik görülmesine karşıyım. Bu hümanist yapımdan gelir. Ateist düşüncemden gelmez.
    Kısacası şunu ifade etmek istiyorum; seni yargılayan insanların "insancıl" olup olmadıklarına dikkat etmelisin. Din veya felsefi görüşlerine değil.

1|0
    2|0
  • Gidebilir tabi neden gidemesin o sığ düşünceli kadınların ya da insanların dediklerini dikkate alma. Sadece gideceğin kuaförde erkek var mı yok mu kontrolü yapman gerekir.

1|0
    0|0
  • Zaten önemli olanda eşinin görmesi... herkese servis yapılan kıymetten düşer... elmas kıymetindeki şeyler cam parçasına dönüşür...

1|1
    2|0
  • Saçmalamış kadın. Görsün görmesin, sen istedikten sonra gerisi mühim değil.

1|0
    0|0
  • cevabını vermişin zaten dert etme boşver

1|0
    0|0
  • Cok sacma bisey demis ona desene cahilligini nerde mastir yaparak tamamlamis.

2|0
    1|0
  • niye nerde yazıyo gitsinler eşleri için güzelcene sülsü püslü olsunlar :) :)

2|0
    0|0
  • Kapalı bir bayan kuaföre de gider doktora da neden gitmesin. Onlarda insan hasta olabilirler yani :D

1|0
    0|0
  • O karakterdeki insanlardan nefret ediyorum... hersey onlarin etrafinda donuyor saniyorlar... birak onlari kucuk dunyalarina... kafana takma... Elbet seninde hakkin

1|0
    0|0
  • NEDEN GİTMESİN

1|0
    0|0
  • Iyı kı sohbetı devam ettırmedın az cok kestırebılıyorum sonunu

1|0
    0|0
  • Gidebilir, Ne cahilce

1|0
    0|0
  • Onlarin salakca mantigi var

1|0
    0|0
  • İnsanlar dışarı açmakdan asıl açacağı yeri karıştırmış olmuş

2|0
    2|0
  • gidemez

0|0
    1|0
  • Fazla takmamak lazım beyin hücreleri oksijen almadığı için böyle bir yorumda bulunmuş.. İstediğini yapabilirsin ve bu kimseyi ilgilendirmez.

1|0
    1|0
  • :D :D ağzı ve dili olan konuşuyor napacaksın boşver

1|0
    1|0
  • Gider niye gitmesin

1|0
    0|0
  • Kadın haklı gibi geldi. Düşünsene şöyle havalı bir topuz yaptırıyorsun, saçlara dalga veriyorsun filan. Sonra hali ile kapanıyorsun. Eşinden başka kimse görmez, ''aa çok güzel olmuş'' da diyemez. Bir koca öküzse kuaföre pek gitmiyor kapalı bayanlar. Ama bu gitmeyeceği anlamına gelmez, gidebilirsin tabii.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ombre yaptırmak demek topuz değil saç rengiyle alakalı.

• 3ay

Ben onu sadece örnek verdim. Sende demişsin eşim için yapıyorumdur diye. Genellikle bir zaman sonra bu gibi şeyleri eşler umursamaz oluyor ve fark etmiyor. Hali ile kapalı kadınlarda kuaförlere saç konusunda pek gelmiyorlar. Ben bunu demek istedim. Yoksa kapalı kadınlarında bakım yapması gerekir. Nasıl olsa kapalıyım diye çakinin gelini gibi ortalıkta dolanan var.

• o saçma bir insanmış

1|0
    0|0
  • gider
    gitmeli

1|0
    0|0
  • Haklisiniz bence dert etmeyin

1|0
    0|0
  • sonunda doktor ne alaka anlamadım ama yaptırabilir tabiiki

1|0
    0|0
  • gider niye gitmesin

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 46

• insanların saçmalığı benide bıktırıyorlar. Yıllar önce saç düzleştirici aldım kasiyer bana - sen kapalısın napıcan bunu niye aldın- dedi. Belki okulda kullanıcam, evde kullanıcam de mi alamaz mıyım. Üstelik ben müşteriyim bana niye aldın deme hakkıda yok. İnsanların saçmalıklarına inat hayatımıza devam etmeliyizki kapanmanın hayattan çekilmek olmadığını anlasınlar. Ayrıca sırf dışardakilere güzel görünmek için saçına vs bakım yaptıranlar nefret ediyorum böyle düşünenlerden. Bir insanın kendisine saygısı olmalıdır. Niye başkası için yaptıracaksınki kendin için yaptır. Aynaya bakınca mutlu hissetmek için yaptır. Başkası için yaptırıyorsa sadece o insanda bir sorun vardır.

2|0
    1|0
  • Gidebilir.

2|3
    0|0
  • Aman tınlama ya kapalılar 7/24 eşarpla geziyor sanıyorlar oysa açıklar kadar bakımlıyız

3|0
    1|0
  • Evet genelde oyke diyolar sen kapalisin kime susleniyon diye falan fisman bunubsoran kisi disariya guzel gorunmeye calistigindan seni de kendi givi zannediyodur

1|0
    3|0
  • ne var gayette gider kime ne üstelik bazı kuaförler çok güzel baş örtüsü modelleri filanda yapıyor allı gülü filan sırf onun için bile gidilir

1|0
    1|0
  • Ne saçmalık dinde zaten eşine süsleneceksiniz sen en doğrusunu yapan kısımsın biz açık bayanlar yapıyoruz asıl yanlışı

1|0
    2|0
  • Tabikide gidebilirsin sac bakimi yaptrmayada boytmayada vucut bakimi yaptrmayada kimse karisamaz buna acikcasi yaptir kiz şoyle dalga falan yaptirda hasedinden catlasnlar ordakiler 😊

1|0
    1|0
  • Tabiki gidebilir. Ailemde nerdeyse herkes tesettürlü. boya badanasına çok özeniyorlar. İnsan en çok kendisi için dikkat etmeli yapmalı

1|0
    0|0
  • Ben carsaflinin gittiğini görmüştüm ama sadece kendisi görenler için boşa para harcamaya saça zarar vermeye gerek yok bence

1|0
    0|0
  • Saçmalık ya. tesettürlü olmak kendine bakmaktan vazgeçmek midir? Güzel bakımlı olmaktan uzak kalmakmıdır? Ne dengesiz insanlar var ya

2|1
    0|0
  • Gider. Kadın saçmalamış

1|0
    0|0
  • Sacma iste takma sen milleti

1|0
    0|0
  • Cahal insanlar işte :D

1|0
    0|0
  • Gideriz tabi ki kime ne. Sonra demesinler bakımsız türk kadınları o yüzden aldatıyoruz 😏 Takma sen onları kafana.

1|0
    0|0
  • Aşırı saçma. illa kapalıyız diye saçımız arap saçı mı olsun aksine her hafta kuaföre git. insan kendisi için bakım yapar herkes görsün diye değil 💆💇💅👍👍

1|0
    0|0
  • Gidersin ama tesettür kuaförlerine git derim maltepede baya var :))

1|0
    0|0
  • Kadinin dusuncesi cok sacma. Kocan bile olmasa kendin goruyosun. Kadin aslinda kendisinin neden sacini yaptirdigini da gostermis olmus demek ki o insanlar begensin diye yapiyo 😅

1|0
    0|0
  • gider tabi niye gitmesin

1|0
    0|0
  • Takma kimseyi gider niye gitmesin..

1|0
    0|0
  • Bencede kadin sacmalamis

1|0
    0|0
  • Harbi cahil bazıları yav. Boşver onları sen

1|0
    0|0
  • Off bende kapaliyim böyle insanlar çok sinirime gidiyor sonuçta kadın bakımlı olmalı kapaliyiz diye bakımsız olacağız diye bişey yok üstelik eşin için yapman çok iyi yani başka erkeklerin görmemesi bu sözler hep cahil insan sözü

1|0
    0|0
  • Saçmalık resmen

1|0
    0|0
  • Boşver sen onları.

1|0
    0|0
  • Gider tabi

1|0
    0|0
  • Gider tabi

1|0
    0|0
  • Gidebilir tabi :)

1|0
    0|0
  • Zihniyetsiz gerizekalılar boşver uğraşma sen kendin için yaşa:)

1|0
    0|0
  • Gideriz kiz kizayken süsleniriz, esi olan esi icin güzellestirir kendini... Cok sacmalamis Yani.

1|0
    0|0
  • Ne m. lmış 😂 gidilir niye gitmesinler

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor...