Kedim için acil yardım?

Arkadaşlar kedim yeni doğum yaptı 1 hafta falan oldu kapalı yer istediği için balkonda dolabın içinde yer yaptım balkon kapalı. 1 haftadır orda duruyor ama 2 gündür yavruları içeri taşımaya çalışıyor eşyaların olduğu dolabın içine taşımak istiyor ısrarla vazgeçmiyor neden böyle yapıyor? Ben ne yapabilirim onu vazgeçirmek için

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• kedilerin, köpeklerin ve özellikle yabani hauvanların yavrularını saklama iç güdüsü vardır. başka bir yer anne icin güvensiz ve tehlikeli hissedilir ve buna engel olunması annenin yavrulara zarar vermesine sebep olabilir. buna engel olmaya çalışmayın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Demekki tehlikeli buldu yaptigin yeri. ya da temiz biyer ariyor bence yavrularin hepsini bir kutuya koy dolabada kullanilmayan birkac camasir koy birak kutudan kendi tasisin yavrularini. ya da dolabini feda etceksin kiyafetleri baska yere koyarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yumuşak yer arıyor sıcak

0|0
    0|0
  • orayı daha güven görüyordur

0|0
    0|0
  • Bebeleri için doğru yeri ondan iyimi bileceksin sen :) vazgeçirme en güvenilir yeri o bilir

0|0
    0|0
  • Veterinerlik okuyan birine denk geldin :D abinstar

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki cevap?

• 3ay

Kedi dışarıda yavrularının güvensiz olduğu düşünüyor olabilir. Ayrıca dışarısı soğuksa yani kediye göre yine evin içerisine taşımak isteyebilir. Yani kedinin psikolojisi farklıdır.

Kızlar Ne Diyor 6

• Vazgeçmez hiç olmadı sen uyurken yapar 😂

0|0
    0|0
  • @hakantuna2003

0|0
    0|0
  • Balkon soguk olabilir. Hosuna gitmeyen guvensiz bir durum var demekki

0|0
    0|0
  • vazgeçiremezsin illa oraya taşır

0|0
    0|0
  • Vazgeçirmeye çalışmasan iyi olur güvende hissetmiyor demek ki bence izin ver

0|0
    0|0
  • İzin vermelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...