Kız isteme konusunu anneme açmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ben ailemle bu konuları pek konuşan birisi değilim aşırı heycanlıyım bugun sölemek istiyorum ama evde ablamlar filan da var kaç gündür bir tek yakalayamadım :D nasıl ne yapmalıyım nasıl sölemeliyim (bu arada annemin onay verdiği bir kız o konuda rahatım)?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Direk açıl

0|1
    0|0
    • 3ay

dediğim gibi olumsuz cevap almaktan korkuyorum ailemşn tepkisi ne olur hiç bilmiyorum çok seviyorum evlenmek istiyorum sürekli bu konuşmayı geciktiriyorum diye kız arkadaşımla da tartışıyorum biraz açıkçası gurur kırıcı laflar yemedim desem yalan olur erkek halinle nasıl söleyemiyorsun hala ben kız halimle aileme anlattım filan bilmiyorum korkuyorum acaba abartıyor muyum onu da bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Herkesin olduğu bir vakitte söyle bence. Çünkü onlarda senden böyle bir talebin gelmesini bekliyor olacaklardır her zaman. Rahat ol onlar senin ailen sonuçta..

0|1
    0|0
    • 3ay

Herkesin olduğu bir anda açmaya çekinirim birde okulun var son sınıftasın bitsin bir filan demelerinden çekiniyorum bir de nedense tersliceklerini düşünüyorum aklımda binbir sorular

• 3ay

Hayırlısı olsun bakalım. Sahne seni bekler. :D

• 3ay

teşekkür ederim :D

Yükleniyor...