Ailem elini cebine atmıyor? Yardımcı olurmusunuz?

Bu sene yeterli kaynağım olmadığı için çalışmadım ygs ye seneye giricem çalışıp ne kitap alıyolar ne bişey ablam sürekli masrafmışım gibi davranıyor dershaneye bile gitmiycem ama kitap bile fazla geliyor cidden bıktım 3 aydır üstüme başıma bişey almadım moralim çok bozuluyor kafam rahat değil tamam onlarıda anlıyorum yok ama herşeye para buluyolar babam içkiye para buluyor bana para bulunmuyor canım çok sıkkın bu kafayla ne ders çalışasım geliyor ne bişey ne yapabilirim?

0|1
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yani kitap olmadan çalışıp ve benden daha iyi yeri kazanan arkadaşlarım var. Olay kişide bitiyor ancak kitabıda internetten biraz araştırmayla bulabilirsin. Alttaki linkte var birkaç kitap ve 5 dk. sürdü bulmam, biraz araştır bence..
    https://yadi.sk/d/hVteR1ucsJeid

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenim 2 sene önce köyden kazandı. Ne kitap nede düzgün bir egitimi vardı. Bir kaç tane kitap topladı eskilerden cogu cozulmus sorular. Bir daha cozdu. Eskisehirde kazandı. Yani isteyen kazanır. Calısma hevesin geciyorsa bu seninle ilgili.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sizi gayet iyi anlıyorum. Dershane , kitaplar ve sessiz bir ortam öğrenci için olmazsa olmaz üç unsurdur. Bazen aileler anlayışsız olabiliyor ve bu öğrenciyi ciddi anlamda olumsuz etkiliyor. Size tavsiye bilgisayar elinizin altında bilgisayardan ders çalışın.

0|0
    0|0
  • bıkma hayatın gerçekleri sen erken tanışmışsın bu şans asıl

0|0
    0|0
  • Kardeş bana özelden yazarmısın ben kırtasiyeciyim kitap konusunda yardımcı olabilirim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Inşallah bulurum n kaynak

0|0
    0|0
  • Eğer ömür boyu böyle yaşayacağını aklına getirirsen.. Çalışmak zorunda kalırsın. durumun kötü , ama kendini bırakma azcık sık dişini 😶

0|0
    0|0
  • part iş bul kendine çalış dershane paranı çıkartırsın hiç değilse kitap alırsın

0|0
    0|0
  • Cok haklisin bebegim ya.. bende onalr yuzunden calisasim gidiyor. Nasi odaklancaz biz?

0|0
    0|0
  • Part time bir İşe gir

0|0
    0|0
  • İş bulmaya çalış

0|0
    0|0
  • 1 ay bir işte çalış berden baksan en kötü bin lira alırsın git onunla karşıla masraflarını ben öyle yaptım

0|0
    0|0
    • 3ay

Çalışmam da imkansız oda ayrı bir mesele

• 3ay

Derneklerden bir aylık burs topla kitap param lütfen falan de ya da hangi partilisin bilmiyorum ama ak partiden böyle bir talepte bulunabilirsin muhakkak yardımcı olurlar

Yükleniyor...