Yardımcı olur musunuz?

Yardımcı olan herkese teşşekkürler. Benim teyzem öldü arkadaşlar cenazemiz var. Cenazemizden 4 gün sonrada amcamın kızı evleniyor,1 senedir düğün hazırlıkları yapıyor, düğüne bende çok hazırlanmıştım, elbise, ayakkabı almıştım, kuaföre gidecektim. Siz olsanız düğüne gider miydiniz? Gidersenizde elbise giyer miydiniz? Kuaför'e falan gda gider miydiniz? Görüşleriniz altın değerinde ona göre yorum yapın!

Güncellemeler:
3ay Güncel güncel güncel
3ay Güncel güncel güncel güncel

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• babaannem öldüğü zaman kuzenim evlendi ( babaannemin kızının kızı ) uzun zamandır hazırlık içindeydiler erteleyemedi'ler salonlar doluydu gittim göründüm bir geldim en fazla 10 15 dakika durdum

1|0
    0|0
    • 3ay

Anladım saol görüsün için, sence kuaföre gitmeli miyim?

• 3ay

Elbisemde baya iddali çok zor durumdayım. Tesekkurler yardimci oldunuz.

• 3ay

git yani bir sıkıntı olmaz ölenle ölünmez ölünler kaybolur gider onların işleri bitmiştir yani sen hayatına kaldıgın yerdne devaö

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam annem incinir mi incinmez mi onu dikkate alarak hareket ederdim. Annenle konus bence..

0|0
    0|0
    • 3ay

Annem bana bıraktı, istediğini yapabilirsin diyor.

• 3ay

Saol canım görüsün için.

• 3ay

Sende sagol canim. Başın sağolsun, Allah rahmet eylesin..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben olsam elbise falan giymem sacimida yaptırmam özensiz gitmem ama süslenmemde yani sonucta Teyzem vefat etmis 4 gun once

1|1
    0|0
  • Eğer teyzemi çok seviyorsam ve çok bagliysam düğüne bile gitmezdim ama yok uzaksa hani pek aram yoksa gidebilidim ama giyinirdim de ayni şekilde ama oynamazdim

1|0
    0|0
  • Sırf biri öldü diye başka birinin mutluluğunu ertelemek olmaz ölüm hepimiz için.

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın, ama ne bileyim oraya gidince teyzeme karşı saygısızlık olur diye düsünüyorum.

Yükleniyor...