Çok önemli bir işim vardı ve?

Kaydımı yapan kişi sisteme adımı, soyadımı, numaramı yanlış yazmış. Böyle bir salaklık var mı? İnsanlar neden işini ciddiye alarak yapmıyor baştan savma yapıyor?

Güncellemeler:
3ay 😡😡😡
3ay Gittim düzelttirdim ama sisteme öyle girilmiş sadece bir kağıda not almakla yetindiler. Bir sorun olur mu? Ayrıca ilgisiz davrandı.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben de çok kızıyorum böyle durumlara

0|0
    0|0
    • 3ay

Hadi adım yanlıs olur tamam dersin olabilir ama benden aldiğı bilgilerin hepsi yanlış

• Haklısın. Ama havalar çok sıcak. Ve herkes hata yapabilirmumarim duzelmistir sorun

0|0
    0|0
    • 3ay

Siste! de hala yanlış yazılanlar duruyor. Değişmiyor, ya da işlerine öyle geliyor. Evet insanlık hali ama bana tekrar ettirebilirdi bir yanlışlık olmaması adına tekrar söyleyin diyebilirdi.3ünü de nasılyanlış yazabildi?

• 3ay

Haklısın. Ama insanlar bazen hayatta olmaz asla yapmam dediği şeylerin başrolünde kendini bulabiliyor. Umarım sorun çözülür

Kızlar Ne Diyor 1

• Numaranın yanlış yazılması kötü ya. Beni Antep emniyetten 2 aydır arıyorlar. Kadının biri num yanlış yazmışlar tesadüfen yanlış yazılan num benim num çıktı. Her aradıklarında kimlik bilgilerimi veriyorum. Bıktım 2 haftadır açmıyorum artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...