Hayata bakışınız, yaşayışınız, mantığınız nasıl?

Açık uçlu bir soru fakat söz sizde...

0|1
14|37

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatı profesyonel yaşayan biriyim. İş zamanı iş, keyif zamanı keyif, aşk zamanı aşk yaparım. Hayatım planlar üzerine kuruludur. Zamanlama sanatında uzmanımdır, herşey sonunda dönüp dolaşıp bana gelir. Bireyselci biriyim ben, sadece kendimi düşünürüm. Kârımı, kazancımı, alacağım keyfi hesaplayarak yaşarım. Hayat bir satranç oyunu gibidir, akıllı oynayıp yaş tahtaya basmaman gerekir.

Farklı olduğunu hissettiğin zaman koyun sürüsünden ayrılıyorsun zaten. Bir hafta tatile gidip, yediğimin içtiğimin fotoğrafını paylaşmıyorum diye insanlar benim hiç eğlenmediğimi zannediyor mesela. Hâlbuki bir haftadır Göcek’ye yat keyfi yapıp her akşam yemeğini ayrı koyda yiyorum. Gizemliyimdir ben, ne yaptığımı kimseye anlatmam kolay kolay.

Tabi dışarıdan acımasız ve bencil görünen yaşam tarzımın bir sınırları vardır, kimseyi incitmeden üzmeden yaşamaya çalışırım. Lâkin, çıkar çatışmasına girdiysek, vay haline...

#AydemarsPiguet 💰

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayata bakışım olaylara göre değişir ancak genel olarak objektif, adeletli ve mantıklı bakmaya çalışırım, rahat ve yeniliklere açık bir kişiliğim var haliyle yaşam tarzıma da yansıyor bu, mantığım da olaya göre değişir ancak genel olarak 'eğer bir şey kimseye zarar vermiyor ve seni mutlu ediyorsa yap' şeklinde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Her isteğimi yaparım zamanında yapmaya çalışırım. Hayata bir kere geliyorsun sonuçta yılmadan önümdeki engelleri kaldırmaya çalışırım asla ölümü düşünmem ne hayal olarak kurduysam hemen yapmaya başlarım hayata bakış açım bu.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ölümü de es geçmemek lazım.
      Adam ediyor.

• 3ay

İnanan biri tek olamaz kank

• 3ay

o yönden öyle kardeşim ben diğer yönden bahsediyorum. Tabiki yalnızlık Allah'a mahsus ALLAH var Sıkıntı yok!!! ben bu yönden konuştum :D İnsan yalnız doğar yalnız ölür...

• karamsarım

1|0
    0|0
  • Hayata bakışım normal gözlük bile kullanmıyorum
    Yaşayışım da öyle herkes gibi yaşıyoruz
    Mantığım çok farklı mesela ''herkes farklı olup sen aynı kalırsan herkes aynı sen farklı olursun''

1|0
    0|0
    • 3ay

Sondaki kelime şeysi güzelmii fekat amacım farklı olmak değil. Es geçtim ben

• Genellikle her şeyle dalga geçmeye o kadar alıştım ki hiç bir şeyi takmıyorum. Deneyin kafanız çok rahat olacaktır.

1|0
    0|0
  • Realist, hep mantık çerçevesinde, duyguları karıştırmadan, özgürce..

1|1
    0|0
    • 3ay

Gerçekten özgürlük mü bu?

• 3ay

Özgürlük bu demedim zaten :)) bu söylediğim şekilde yaşarım hep. Özgür olarak yaşamak da bunlara dahil.

• Bugüne kadar ömrümü bilime adadım eğer Dünya ya bir katkım olmazsa boş yaşadığımı düşünecem amacım Dünya ya bir değer katmak Steve jobs gibi Bill Gates gibi bu iş için yolun başındayım belki ama mantığımda idealimde yaşantımda bu şekilde

1|0
    0|0
  • Hayata umutla bakan her zaman pozitif olan biriyim. Lux ve mutevazi bir yasami bir arada goturmeye calisiyorum. Mantiken bu dunyanin kendiliginden olmadigini ve bir yaratacinin mutlak oldugunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • karamsar, umutsuz, mutsuz, ama başarılı o nasıl oluyor çözemedim.

1|0
    0|0
  • Akışına birakmisim herşeyi

1|0
    0|0
  • Yalan söylemicem zeks yoksa bende yokum

1|0
    0|0
  • üşeniyorum.

1|0
    0|0
  • Hedefi olmalı insanın. Yoksa hayvandan farkı olmaz.

1|0
    0|0
    • 3ay

Çarli hedef ne hedef

• 3ay

Uykun gelmiş senin ☺ hadi iyi geceler

• 3ay

Yoo :pp
      Sana da iyi geceler..

• uyumsuz, sabırsız, umursamaz

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun iyilik yap

1|0
    0|0
  • Herkesin kendini düşündüğünü anladım artık ben , kimse çok aşığım ben şöyle devrimciyim ben tüm insanları düşünüyorum demesin. Memlekette herkes kendinü düşünüyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen de öylesin?

Fakat herkes öyle değilş

• 3ay

Bu dediğimden sonra sen de öylesin kanısına nerden varsın bilmiyorum ama öyle olmak lazım emin ol

• Hayata bakışım samıt givi, yaşayışım normal, mantığım fena, hedeflerim büyük

1|0
    0|0
  • doğduk büyüdük yaşlanıp öleceğiz

0|0
    0|0
  • Hayata bakmıyorum, monoton ve durağan bir yaşantım var, mantığımda çevremdeki bir kaç kişi dışında herkese ters geliyor.

0|0
    0|0
  • saate bakmadan yaşamak

0|0
    0|0
  • Hayata soğuk kanlı olmaya çalışıyorum ve felsefem hiç bir şeyi kafana takma.

0|0
    0|0
  • Yine s. a. demiş.

(böyle bakıyorum ben.)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya sana günaydın

• 3ay

Ağır oldu.
      Elveda.

• 3ay

Teşekkürler :)

• hedeflerim var, bu hedefler doğrultusunda sabırla gerekeni yaparım.
    beni üzenleri hayatımdan bir daha sokmamak üzere çıkarırım.
    ana başlıklar

0|0
    0|0
  • Ciddiyeti ve laçkalığı tek potada eriten bir bakış açısı

0|0
    0|0
  • rahatıma keyfime düşkünüm kafama göre yaşarım kimin ne dedğine bakmam

0|0
    0|0
  • Sadece bende var olduğunu sandığım bir açı galiba...

0|0
    0|0
  • Gelecek kaygisiyla dolu

0|0
    0|0
  • pozitif bakmaya çalışıyorum. rahat yaşamayı severim. yarına cebimde param varsa benden kralı yok.

0|0
    0|0
  • life is good everytime

0|0
    0|0
  • kuş bakışı.

0|0
    0|0
  • ye iç s*ıç yat misali üşengeçim ben susadıgım zaman su almaya üşeniyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Geleneksel.

1|0
    0|0
  • Hayat güzel kelimesini sevmem ama herseye ragmen yasamaya deger kelimesi anlamli sanki

1|0
    0|0
  • Beni anlatan şeu : kelebek etkisi. İnsaları bu yüzden kırmaktan çok korkarım ama insanlar bunu umursamıyor buda kötü hissettiriyor

1|0
    0|0
  • 'Bu hayat benim elalem ne derle yasanmaz ölünce kimse benim yerime hesap vermicek çünkü o yuzden karismasinlar bana " Felsefem bu...

1|0
    0|0
  • Direk olarak bakmıyorum ben böyle daha iyi.

1|0
    0|0
  • Gelişine göre ☺️

1|0
    0|0
  • Bohem yaşıyorum sevgiler saygılar

1|0
    0|0
  • Boşveriririm herşeyi.

1|0
    0|0
  • Hayata bakisim sacma sapan yasantim klinikte geciyo mantigim en dogru olan

1|0
    0|0
  • Mantık

1|0
    0|0
    • 3ay

Oğlak mıyız

• 3ay

Hayır. Ama mamtık dememin sebebi şey aslında duygular hep değişe bilir. Ama mantık hep doğru olandır..

• Hayata bakışımda ve aldığım kararlarda kalbimin sesini duymamaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • Daha beyinsel olarak buyume asamasindayim hayatta sövuyorum heo

1|0
    0|0
  • Biliyonmu kardeş şuraya yazsam ağlarım ama yok ölmek istiyorum haya b. ktan ibaret

1|0
    0|0
Yükleniyor...