Kendimi herkeze kapamak için ne yapamam lazım?

Bu saatten sonra hiç bir erkek istemiyorum ben :( şimdi ingilizce okursam kendimi erkeklere kapatamam başım açık olmak zorunda olur :(
Ama din okursam kendimi herkeze kapatirim kimse ile konuşmam :( ; ( başımida yüzümude kapatirim cirkinligimi gostermemekk için :(
18 yaşındayım eskiden diyodum belki yabanyabancı erkek sevgilim olur ondanda vazgeçtim yurt dışına gitme istegimdende vazgeçtim :(
Artık herseyden vazgeçtim :( Sevdiğim çocuk beni sevmiyo :( o günden beri kendimi herkeze karşı kapamak istiyorum bu sene üniversite sınavı var nefes bile almadan ders çalışsam Üniversitesi yi kazanirmiyim?
Ençok din ve ingilizce ataniyomus
Oyüzden o ikisinden birini istiyorum

0|2
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• Daha az once buna benzer bir soru vardi durup durup soruyosun ne bk yersen ye

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ingilizce okursan açık olmak din okursan kapalı olmak zorunda değilsin. öyle bir şart yok ösym ce.
    üniversiteyi kazanmak için programlı çalış her hafta dershane denemelerine gir. hafta içi çalış haftasonu tekrar et. 1 gün kendine tatil ver ve ful eğlen. erkek arkadaşında olsa programından taviz vermedikten sonra sorun değil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tesettüre girmelisin

0|0
    0|0
  • E az önce sordun bu soruyu. Ayrıca ilahiyat için çoook çalışıp odtü puanı yakalamana gerek yok. Sakinnn

0|0
    0|0
  • Konuşma erkekler ile

0|0
    0|0
  • Öncelikle herkez değil herkes yazmayı öğrendiğin an başarabilirsin :)

0|1
    0|0
  • fişini çek

0|0
    0|0
  • Eğer sevdiğin seni seviyorsa inanılmaz şanslısın zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Lütfen ilk önce herkes yazmayı öğren😔 Bu benim çok dikkatimi çeken bir şeyde kusura bakma..

0|0
    0|0
  • Allah bizi cirkinligini kapamak icin depresyonda oldugu icin kapanan geri kafalilardan korusun

0|0
    0|0
  • Konuşmazsın olur biter sanki ne var bende erkekli ortamlardayım ama konuşmuyorum yaklaşıyolar olay basit

0|0
    0|0
  • "Herkes" olacak "herkez" değil

1|0
    0|0
  • Hangi sinden basariliysan onu yap bir kişi tarafindan ret edilmen çirkin sin anlamına gelmez gozunmu yok kulunmu yok elerinmi yok şükretmek gerek allaha seni sapa sağlam yaratmış diye çirkinlik de yokdur kendine biraz bak özen göster

0|0
    0|0
  • Ne alakasi var ben ingilizce okuyorum açık ta var kapalı da sacma zihniuet

0|0
    0|0
  • Ya yine mi sen :'(

0|0
    0|0
  • Kaderine engel olamazsın ama öylesine yasayacagın seylere engel olabilirsin

0|0
    0|0
  • Odana gir kimseyle konusma

0|0
    0|0
  • simdi sen başını kapatmaktan mı bahsediyorsun konuşma ilişki anlamında kapatmak mı

0|0
    0|0
  • Çocuksun çocuk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...