İngilizce mi din kulturumu?

Aslında din daha cazip geliyo hem dini mi öğrenirim bide İngilizceye gitsem böyle süslü erkek peşinde koşan kızlar olucak ama din de allah dini mizden bahseden kızlar olucak

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• şu şekilde ileride üniversite den sonra güzel bir iş hayalin varsa inglizceye git ve güzel bir şekilde öğren senin dini görüşlerini bilemem ama ingilizceyi güzelce öğren ben hata yaptım küçükken daha kurslara gitseydim keşkede öğrenseydim yaş ilerledikçe öğrenim zorlaşır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 ortama da girmiş bir insan olarak söylüyorum ingilizceye gir. Her ortamda erkek peşinde koşan da var dini sohbetler yapan da. Dini öğreenmen zaten farz onu mecbur öğreneceksin. Ama onun yanında başka şeyler de öğrenmelisin. Bir müslüman islamı öğreneyim yeter deyip kenara çekilmemeli islamı müslümanları vatanını milletini en iyi yerlere getirebilmek ve en iyi şekilde temsil edebilmek için çalışmalı. Ölçü belli: yarın ölecekmiş gibi ahiret için hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için çalışmak emredilmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ingilizceyi seç

0|0
    0|0
  • :D Din oku sen din.. İngilizce'yi erkek peşinde koşmak olarak algılıyosan hatta hiç okuma daha iyi.

Senin yetiştireceğin çocuğu da hayal bile edemiyorum. Yazık ya.. Bu nasıl bir beyindir :)

1|0
    0|0
  • Çok farklı kavramları karıştırıyorsun. Din kültüründen bahsederken bile söyleminde gıybet var. Süslü kızlar ile okuyacağın din eğitimi arasında ne alaka var?

0|0
    0|0
  • dini ögrenmen için çok uzun yol kat etmen gerek.

0|0
    0|0
  • Bence kıyaslama yapmak yanlış senin tercihin kimene dini konuları buraya alet edenlerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • İngilizce tabi

0|0
    0|0
  • ingilizce dinini her turlu ogrenirsin

0|0
    0|0
  • Neden ikiside olmuyor?

0|0
    0|0
  • Senin seçimin tabiki din daha hayırlı

0|1
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • Din kültürü nü tercih et bence ingilizce yi sonrada öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Din kulturu

0|0
    0|0
  • sen öyle san. git bir bk ilahiyatlara sonra düşün. bence ingilizce

0|0
    0|0
  • Tum kitaplari oku tarafini sec annen baban musluman diye nerden senin dinin oluyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İngilizce oku her alanda is bulursun din zaten ogrenmen gerek ve din duygusu allaha inanmasada herkrste vardir. Muslumansin diue din seciceksin diye kaide yok ve dinle dili kiyasliyosun cok farkli seyler. İngilizce hem kolay hem sevecegon hemde dedigin gibi birsey yok. Nerden uyduruyorsunuz soyle seyleri.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayrica din okudun diye mukemmel insan olup cirkibligini gizleyemezsin. Din ortude degil beyindedir. İngilizce oku az ozguvrn gelsin bunub icin din okumak yerine hic okuma din okuma hayalleri olan insanlara engel olma

• Saçma bence erkek peşinde koşmak ne alaka ayrıca her din gören insan çok mu dindar çok mu meraklı? Din insanın içindedir öğrenmek isterse ne yapar ne eder öğrenir zaten. Dinde herkesin dinden bahsedecegini de düşünme hayal kırıklığına ugrarsin

0|0
    0|0
  • İngilizceyle erkek peşinde koşmayı nasıl bağdaştırdın

1|1
    0|0
  • Bence ingilizce gelecegin icin daha onemli dil ogrenmek

0|0
    0|0
  • Hahah amma taktin sen de ingilizcecilere su. sacma dusunceden2 kurtul derim

0|0
    0|0
  • Hahah dinde dinimizden bahsedecek kızlar olacak diyor.

0|0
    0|0
  • İngilizce aç kalmak istemiyorsan?

0|0
    0|0
  • İngilizce tabi ki

0|0
    0|0
  • Ne icin bu soru hangi kurum handi sinav icin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...