Akrep sokmasi Belirtileri?

Arkadaslar merhaba yaklasik yarim saat once uykudan uyandim sag ayagimin altinda hafif bir uyusukluk ve karincalanma var ilk basta onemsiz sandim ama sonra akrep sokabilirmi diye dusundum uyusukluk ve karincalanma cok hafif azicik bir sislik var gibi geliyo ama panikten şis gibi gorunuyoda olabilir sizce nedeni nedir?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• eğer öyle bir şeyse yarım saaate buradaki sorularaın cevabını okuyacam diye ölüp gidersn bir şey olmaz :D

0|0
    0|0
    • 3ay

he o zaman sorun yok :D

• 3ay

gitme kefn bilir :D

• 2ay

ölmemişsin, iyi bayrammlar :d

En İyi Kız Görüşü

• Akrep ne alaka

0|0
    0|0
    • 3ay

acaba diyor, beni akrep mi soktu diyor:)

• 3ay

Ne biliyim evin yan tarafinda bahceli bir ev var surekli cikiyodu ordan camlar acik oldugu icin aklima tek gelen o oldu bide en korktugum seydir akrep

Erkekler Ne Diyor 13

• şişme ve ağrı yoksa sorun yok

0|0
    0|0
  • Sivrisinek alerjisi olabilir ya da ateş karıncası.. Uyuşturup karıncalanma yapabilir.. Kolanya dok dezenfekte et, bir yarım saate kadar geçer muhtemelen geçmezse hastahaneye git muhakkak

0|0
    0|0
    • 3ay

Insallah dedigin gibidir cok panik oluyorum boyle seylerde

• 3ay

Yok kız saçmalama. Ciddi bişey bu. Sen farketmeyebilirsin. Bidaha olursa bidaha sor. Vazgeçme :) Ben takılıyorum sana :)

• 3ay

@Kensai farkındayıım tamam sorarım tekrar teşekkür ederim :)

• ölmüceksın sadece tek ayagını kaybetceksın

0|0
    0|0
  • Akrep soksa yarim saat ayakta olurnuydun ki?

0|0
    0|0
  • Seni akrep sokmamıştır emin misin akrep olduna benim akrep soksa 30 saat olmadan aramızdan ayrılırdın akrep zehiri öldürüçü olduğunu biliyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

hayır emin değilim bir tahmin sadece en korktuğum şeydir çünkü en ufaak şeyde akrep sokması gelir aklıma

• 3ay

Akrep değil ha ben yanlış biliyormuşum bütün akrep zehirli değilmiş 2. Zehirli akrep sokarsa 12 saat ile 24 saat içinde tedavi edilmez ise imamın kayğına bindiyor muş ve karanlık ve nemli ortamlarda akrep oluyormuş

• 3ay

hııı teşekkür ederiim

• Benim arkadasi. soktu 4 5 kere arka. arkaya. kipirdadikca. batirmis hastaneye goturduler hemen kolu uyusmus komple 2. igne yedi gecti. d

0|0
    0|0
    • 3ay

Korkuttun Şu an :D

• 3ay

Yok seninki buyuk sinekdir gecer tukuruk sur geciriyo ya da . yak. bir sigara isit orayi yakmadan 1 2 dakila. tut gecer. d

• Akrep sokmuş olsa şimdiye öte tarafa gidiş biletini almış olurdun.. sivrisinek ısırmıştır :)

0|0
    0|0
  • Görsek bişey deriz de :) şu an ne durumda? 1 saat geçmiş üstünden..

0|0
    0|0
    • 3ay

şu an bişey yok ayağa kalkınca hafif karıncalanma oluyo

• 3ay

takılma yaa :D Ben daha ağırlarını yaşıyorum bunların :D Ha bizim burda akrep falan olsa :D Bende tribe girerim hergün :D

• 3ay

haklısın ya çok sağol içim rahatladı :D

• Kardeşim ben yaşamadım ama git gide artan ve bütün vücuda yayılan acıdan ve ağrıdan duramazsın diye biliyorum. Ayrıca seni uykudan uyandırabilecek bir acı uyanınca görmen ilginç olur.

0|0
    0|0
  • Akrep sokması elektrik çarpması gibidir. Dayanılacak bir şey değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

hadi ya peki bendeki bu durum önemsiz bişeymidir çok hafif uyuşma dışında bir şikayetim yok uyurken olduğu içinde ne olduğunuda bilmiyorum bişey bilmeden doktorada gitmek istemiyorum

• bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Akrep soksa bagırırsın akrep degil

0|0
    0|0
  • bisey soksa ısıırsa agrı olur ne bilim bişey olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Nedenini nerden bilebiliriz doktora görünmen lazım

0|0