Yumruk atma makinasi :D?

Erkeklerin para atip sonra topa yumruk atip skorlarini gordugu makinadan bahsediyorum. Oraya sertce vurabilen erkek güçlü mudur yoksa her erkek zaten sertce vurabiliyor mu? Bende vursam o kdr sesi ve skoru cikarablirmiyim? Kacin ustunde skor yapan gucludur?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Güçlü degildir,3 senelik boksör kuzenimden cok vurdum. Bazilarinda hassas nokta oluyor :D bulman önemli ama ararken bilegini burkma :d

0|0
    0|0
    • 3ay

Hassas nokta topun neresinde nasil anliyoruz

• 3ay

Birkac lira bayilacaksin , hepsinde ayni hızda vurmaya çalışacaksın. tabi bu vuruşları farkli bolgelere yapicaksin. en cok hangisinde vurursan orasidir hassa bolge

En İyi Kız Görüşü

• bir açısı tekniği falan varda güç olmasa çokta işe yaramaz sonuçta vurmak dediğimiz eylemde şiddetli bir şekilde itme uygulanıyo , o şiddete göre ordaki rakam işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Alayı yalan o makinelerin. Herkes 600 kg vuruyo maşallah☺️☺️ Dikkat edersen makinede hep 750 veya 900 kg gibi sayılar vardır. Yani senden önce vuran anasını ağlattı makinenin, bakalım sen ne kadar vuracaksın diye gaza getirir milleti. Eğlence işte

0|0
    0|0
  • Soruyu niçin sordun bilmem ama, türkiye ziyaretinde, eşim zorla vudurttu makineye, geçirdiğimde 950 civarı bir rakam çıkmıştı

0|0
    0|0
  • Gucle biraz alakasi olsa da buyuk cogunlukla teknik meselesi. Erkeklerden bile fazla skor cikarabilirsin

0|0
    0|0
  • Basit vur dene bence sen rahat 600 yaparsın ama makina ayarına göre değişir son 999 zaten daha üstü yok

0|0
    0|0
  • O makinanin garip bir mantığı var güçle pek alakası yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Uzun erkeklermi gucludur kisalarmi veya kisalar her zman uzunlardan dayak yermi

• 3ay

Gecen gun carsidayken evli oldugumuzu bilmeden biri laf atti bizimki kavgaya gidiyordu bende kavga edecek diye dove dove eve getirdim dayak yerse utanir benden sonra

• 3ay

Bence boşver bak daha gençsin uyu güzelce tatilinin keyfini çıkar bu saatlere kadar buralarda takılma yazık etme kendine, ben uyuyamıyorum bari siz uyuyun

• Oraya sert vurmaktan cok teknigini bilerek vurmak onemli. Yoksa ne guclu arkadaslar abiler gordum baraj alti kalan :D hersey teknikte biter cunku kontrolsuz guc guc degildir

0|0
    0|0
  • O makinada çip var yumrukla veya güçle zerre alakası yok:)

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki erkegi vururken izlesek yumruk atma hizi ve sekli anlayamazmiyiz guclu olup olmadigini

• 999 viridm 👊👊👊👊👊

0|0
    0|0
  • Ben hic gerilemden 940 vuryorum 970 gecen yok sjf

0|0
    0|0
  • ben tekme tokat giriyorum o makinaya :D

0|0
    0|0
  • O makina sacmalik

0|0
    0|0
  • Güçten ziyade tekniği var. Direk karşıya vurmak yerine eğimli vurursan (açısını internette bakabilirsin) sende rekor kırabilirsin. Tabi ki şans. Yanlışlıkla parmaklarınıda kırabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben gayette yuksek cikariyorum

0|0
    0|0
  • Göçle alakası yok doğru ve iyi vurmak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...