En Utandığın Anını Anlat?

Mesela Benim Anım;
Müzik kursuna giderken merdivenlerde takılıp düştüm :D Erkekler Kızlar bana bakıp içlerinden gülüyolardı :D

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Altımda kilot gözükecek şekilde pantolonum kemerime kadar her yerinden yırtılmıştı. İyiki eve 5 dk. lık mesafedeydim. Yinede mahallede herkes beni tanıyordu. Eve gidene kadar en az 30 kız gördü. O günden sonra 40 derece sıcaklıkta bile pantolonun altına eşofman giyiyorum tedbir amaçlı :D awefwf

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• lisedeyken bölüm birincisi olarak mezun olmuştum ödülümü almaya sahneye çıkarken basamağa takılıp düştüm dudağım patladı arkadaşlarım öğretmenlerim okul müdürü il milli eğitim müdürü vali belediye başkanı filan herkes oradaydı çok utanmıştım yerel gazeteye bile bir elimde peçete patlayan dudağımı tutarken öbür elimle ödülü alırken çekilen bir fotoğrafla çıkmıştım :D

ikimizinde merdivenler ile sorunu var sanırım :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• lise 1 de okula hasta hasta gitmiştim okul bahçesinde sırada beklerken bir anda kustum etraf batmıştı la bazı kızların eteklerine gelmişti. d

1|0
    0|0
  • Minibüste ayaktayım telefon çaldı çıkarırken şoför ani freni bir koydu ben öylece arka 4lü oturan abilerin kucağına uzanmıştım hiç unutmam minibüse o sıra birisi binse noluyor lan der iner giderdi :D

2|0
    0|0
  • Omurgasizim. Utanmazim ben

0|0
    0|0
  • Söyleyemem utanırım

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayken kızın evine gittim boş dedi gerçekten boştu sonra teyzesi geldi çıplak yatağın altında 1.5 saat bekledim hem korktum hem utadım hiç unutmam

0|0
    0|0
  • Kızlar tuvaletinde mahsur kaldım...

0|0
    0|0
  • En utandugum an cidden ilk seks yaptığım di..

0|0
    0|0
  • aklıma gelmedi :)

0|0
    0|0
  • babamın insanların içinde bağırdığı her an

1|0
    0|0
  • Ay utanirim utanmadigim animi anlatırken hihihi 😯😯😝😝

0|0
    0|0
  • Sinifta sicmistim. Asik oldugum kizda gorunce kusmustu. 😢😢

0|0
    0|0
  • Nedn anlatayım ki?

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Eniştem bir gün usb'i televizyona taktı. Ailecek kuzenin doğum günü kutlamasını izliyoruz. Biz şehir dışında olduğumuzdan katılamamıştık. Neyse kuzenimin pastasını gelip bir kadın üflüyo sonrada kahkaha atıyo hadi tamam tamam bir daha yakında çocuk üflesin bari diyo. Bende kim bu mal ya çocuğu az kalsın ağlatıcakmış dedim. Eniştem o benim annem demiştii😱😱😱

1|0
    0|0
  • Biz arkadaşlarla kızlar tuvaleti dolu diye erkekler ruvaletine girmiştik. bir çocuk geldi dedi ki erkekler tuvaleti nerde? Dedik burası çocuk kabullendi çekti gitti. Yaklaşın 5 dk sonra tekrar geldi kızlar dayanamayacağım arkanızı dönün dedi. Yarım saat çocuğun idrar torbasının boşalma sesini dinledik. Utancımdan ölecektim az kalsın

1|0
    0|0
  • dar bir etek giydigim sırada minübüste adımımı büyük atmamla kaldırıma yapışmıştım utanç veren tarafı okul önünde olmasıydı :p

1|0
    0|0
  • Çok yakışıklı bir çocuk vardı bizim binada :D çocukla kesişiyoruz ayağımda topuklu vardı birden direğe çarpıp düşmüştüm :( gelip kaldırır diye bekledim kimse yoktu saat de geçti gelmedi yere oturdum bir saat utancımı düşündüm :D

1|0
    0|0
  • Hiç bir yeri kazanamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...