Sizi değiştiren olaylar yaşadınız mı? Bunlar neydi?

1|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yasadim. Önceden aileye önem verirdim. Hayatin maf oldu hiçbirşey yapmadilar. Hala suçu bana attilar.

Bende anladım ki ne aileden fayda gelir ne başkasından. İnsanin akli egerki büyükse. Herşeyin üstesinden geleceğine inandim ve bu konuda değiştim. Ailemin sözleri önemsiz hic umursamam bile. Benim en çok akila ihtiyaç olduğum ilgilenilmeye ihtiyaç olduğum dönemde. Yatili ve istemediğim okula gönderdi. İlgisizlik siz boyu. Sonra bu çocuk birşey olamadi. Okulu biraktim lise 4te iş hayatindada yardimck olmadılar. Ama suçlu benim. her zaman

Yani aileden birşey beklerdim hep. Ama sözleri bile 5 para etmiyor benim. için ne bilirsen. kendim onu okurum. Düşe kalka nasilbu yasa geldiysem düşe kalkada yine başarıya ulasirim.

Basariniza engel olan şey 7 kere dusmekse eğer sende 8 kere kalk. Bu lafi hic bir zaman unutmam

1|0
    0|0
    • 3ay

pozitif olman takdire sayan..

• 3ay

Hayatta insan her şeyi tek başına basarmaya birakildiğı zaman. O insan azmin karsisinda hicbirseyin duramayacagini öğrenir.
      Mesela yanlis anlamada hani böyle şey ediyormuş gibi. Yasim 23 bu yaştan sonra tıp okumayi ya da aksam üniversitesi düşünüyorum. Seneye tabi.
      İnsan kendini hep gelistirmeli. Mesela iş hayati. Onun bunun işinde calisarakta hiçbir yere gelinmeyecegine inaniyorum. İnsan kendi basarili olduğu alanda iş kurmalı.

Yani insan aklini kullanirsa hep kazanir. Ne dostundan yanlis görür nede ihanete uğrar. Önceden sezmeli. Yani iste ne anlarsan anlattiklarimdan

En İyi Kız Görüşü

• Değiştiren olay olmuştur illa ki ama değiştiren biri oldu
    Kendisi sınıf arkadaşımdı 9. sınıfta benimle konuşmaya başladı
    Müzik film ve kitap hakkındaki görüşleri, görüşlerimin kat ve kat üzerindeydi
    Herşeyi mantıktan ibaretti
    Bu da ona saygı duymamı sağladı
    Bakınca geçmişe ne kadar ezikmişim diye düşünürüm
    Düşünce yapısı olarak beni değiştirdi olduğumdan daha olgun bir insan kıldı bu sebeple ona minnettarım
    İyi ki hayatıma girmiş
    Buradan Sevgi' ye Selamlar 🙋

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Beni değiştiren olay

http://i.hizliresim.com/ZY2YP3.jpg

3|1
    0|0
  • Oldu. Bir kızı çok sevmiştim sonra reddedildim zayıf falan bir çocuktum sonra kendimi değiştirmeye başladım
    1-elektro gitara başladım ve şu an iyi bir şekilde çalıyorum hocam konserlere falan davet ediyor beraber gidiyoruz arada
    2-fitness a başladım dediğim gibi zayıftım 12 kilo aldım irileştim
    3-Saçımı uzattım, dövme yaptırdım
    Ona ne kadar teşekkür etsem az iyiki de reddetmiş değiştiğim için çok mutluyum

1|0
    0|0
  • 18 yaşında kız arkadaşımı kaybetmem..
    26 yaşında arabayla takla atmam..
    30 yaşında dedemi kaybetmem..
    hayatımın kısa ve net dönüm noktaları..

1|0
    0|0
  • Yaşadım, kilom yüzünden reddeden kıza inat kilolardan kurtulup başka sevgili yapıp sokmuşluğum var en mutlusuydum ben..

1|0
    0|0
  • müslüman aileden gelmiştim 4444 kere oku günahların sinilir takke giy sevap kazanırsın gibi sacma şeyler yüzünden 2012 dinsiz imansız oldum sonra bir dine ihtiyacım oldunu düşündüm tekrar iman ettim 2013 ocak 4 te bunu borcluysam mehmet okuyana ve bayraktar bayraklıya

1|0
    0|0
  • Yediğim kazıklar beni ben yaptı sanırım

1|0
    0|0
  • fazlasıyla yaşadım

1|0
    0|0
  • Elbette..

1|0
    0|0
  • Filmlerde hep kötü arkadaş ortamı sonra uyuşturucuya başlayan bir genç görürdüm sonra bir gün benim başımada geldi bağımlısı olmadım şükür
    hayatta her olay insanın başına gelebiliyor

1|0
    0|0
  • Universite hayati

1|0
    0|0
  • Adam hakli

1|0
    0|0
  • Yasadim

1|0
    0|0
  • Evet bir rahatsizlik gecirdikten sonra vakis acim cok dgisti

1|0
    0|0
  • İnsanlari tanidikca duygusuz sevimsiz gaddar hayattan soğumuş deyisik bir yaratiga döndüm

1|0
    0|0
  • aldatıldıktan sonra değiştim sene 2007-2009 hersey bu tarihten sonra başladı

1|0
    0|0
  • yaşadım

1|0
    0|0
  • Beni değiştiren olay değilde psikolojimi bozan değiştiren çok olay yaşadım Allah var

1|0
    0|0
  • Para icin kardesin kardese dustugunu gordum.. akil almayacak sekilde pislesiyolar

1|0
    0|0
  • kazık sayılıyor mu

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaşadım tecrübe oldu

1|0
    0|0
  • Hayatima birinin girmesiyle hersey degisti ve babamin olumuyle hep benim disimda gelisen seyleri

1|0
    0|0
  • Kaybettiğim ya da beni kaybeden her insan bana yeni şeyler kazandırdı. En çok da kişiliğime kazanımları oldu..

1|1
    0|0
  • İlk aşkımla tanışmadan önce çok sinirli , egoist, yemek seçen , anneme babama saygısız bir evlattım. Öyle bir canımı yaktı 3 sene boyunca acısını çektim bütün kötü huylarım gitti. Benim için hayat ondan öncesi ve sonrası diye var.

1|0
    0|0
  • Yaşadım. Ama anlaymaya üşeniyom

2|0
    0|0
  • Annem ve babamın ayrılması beni değiştirdi. Soğuk ve siyaha aşık biri yaptı.

1|0
    0|0
  • Yaşadım

1|0
    0|0
  • Oldu tabi de söylencek şey değil ayol. s

1|0
    0|0
  • Aynen öyle Natsume dogru soylemiis

1|0
    0|0
Yükleniyor...