Arkadaşımı felç bırakmam normal mi?

Nefret ettiğim bir arkadaşım var çünkü benim hayatımdan 8 yıl çalmıştı. Ondan daha iyi olmamı kabul edemeyip her konuda benim gibi olmaya çalıştı. Onun yüzünden defalarca kez intihara kalkıştım. Bu yüzden tedavi görmek zorunda kaldım. Yaptıkları yetmiyormuş gibi kendi ailemi bana düşman etti. Sonra bir gün okulun çıkışında bana küfür edip hakaretler yağdırdı birde bana yumruk atıp güldü ve sınıftan çıktı. Tam merdivenlerden inmeye başlamışken onun kafasına demir sandalye ile vurdum ve yuvarlanmaya başladı. Bu olayın sonucunda felç kaldı ve 2 yıldır böyle. Sizce peki ben çok mu canice bir şey yaptım?

Güncellemeler:
3ay Yardım edin arkadaşlar..

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence ne olursa olsun yaptığın şeyin affı yok psikolojik baskı kurman bile haktır belki ama bir insanın genç yaşta felç olması ne demek en güzel çağında özgürlüğünün alınması ne demek eminim böyle sonuçlar doğuracağını bilsen yapmazdın yani öyle umuyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Anlık sinir olarak yaptığımı yukarıda belirtti. O benim ilk intihar girişiminde bulunduğumu öğrenip daha çok üstüme gelmişti, ya resmen bana işkence etti.

• 3ay

Tavsiyelerin ve anlayaşın için çok teşekkür ederim, iyi geceler.. ☺️

• 3ay

rica ederim, iyi geceler :)

En İyi Erkek Görüşü

• sinirine hakim olamamışsın keşke olsaydın hayatı ile oynadın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet tabii çok normal

0|1
    0|0
  • Belkide sana karşı mahcup olmuştur o da

0|1
    0|0
  • genemi sen bulusma o cocukla dedim kotu bisey yapmizsin evet ama istemeyerek

0|0
    0|0
  • İyileşmişti sanki o😐

0|0
    0|0
    • 3ay

İnsanların görüşleri benim daha çok sinirimi bozuyor. Bu kez ona daha ciddi bir zarar vermeyi aklımdan geçiriyorum.

• Evet canice

0|0
    0|0
  • yanlış yaptın kusura bakma ama bu yanlış

0|0
    0|0
  • Kötü yaptın. O hakettiğini görecekti ama senden değil Allahtan çünkü ne yaparsan yap yaptığın hr şey sana dönüyor sana oluyor

0|0
    0|0
    • 3ay

İlk intihar girşimimden bir şekilde haberi oldu ve beni okulun ortasında beni rezil etti. Bana akıl hastası muamelesi yaptı. Bende bu yüzden 2. Kez intihar etmeye çalıştım.

• 3ay

Beni dolaylı yoldan öldürmeye çalıştı resmen..

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Felc birakman yanlis olmus kardesim evet sana yaptiklari cok agir ama Allaha biraksaydin daha uygun olurdu

0|0
    0|0
  • Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...

0|0
    0|0
  • Normal degil

0|0
    0|0
  • Omur boyu vicdan azabi cekerdim bu cok agir 😕😕

0|0
    0|0
    • 3ay

O benim ilk intihar girişiminde bulunduğumu öğrenip beni okul önünde rezil etti birde üstüne bu çocuk ruh hastası dedi. Bende tekrar intihara kalkıştım. Birde üstüne deli muamelesi gördüm ve tedavi aldım. sonrasında ise onu sakat bıraktım.

• 3ay

Size kötülük yapanlara en agir ceza iyilikle karsilik vermektir. Bunu denemelisiniz.

• 3ay

Ona tatlı dille anlatmaya çalıştım. O ne yaptı? Bana hakaret ve küfür yağdırıp yumruk attı, he birde akıl hastası gibi gülmeye başladı.

• Nasıl bir ortamdasınız lan siz? Penisini kesti yandaki cama attı assikttiirr yaaa :D

0|0
    0|0
  • Cinayete teşebbüs itirafı hazır.10 dakika sonra karakolda sorguda olur bu arkadaş :D

0|0
    0|0
  • Dostum sen şizofreni hastasısın. Tedavi görsen iyi olacak ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne şizofreni ya? İyi misin sen? Sen tabi düzgün bir insan olsaydın gizliden çıkıp benimle konuşurdun. Asıl şizofren sensin ruh hastası salak. Burası benim sorum toz ol.

Yükleniyor...