Sizin için ilişkiler de yaş farkı çok mu önemli sahiden?

Okuduğum görüşlerde yaş farkına çok tepkiler gelmiş. Hadi şu konuda anlaşalım; iki gönül bir olduktan sonra yaş, boy, mesafe, mezhep, ırk bla bla bla vs. hepsi boş. Bir gün aşık olduğunuzda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ten ve kafa uyumu olduktan sonra gerisi flu. En basit örneğinden eşim ve ben.. O 22 yaşında ben 42 hiç bir problem olmadı ikimiz arasında bugüne kadar. Sizin için ilişkiler de yaş farkı çok mu önemli sahiden? Neden bu kadar ön yargı?

Güncellemeler:
3ay Hadi akşam akşam tartışmak istedim:)

1|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Erkek bayandan küçük olmamalı. Ama erkek büyük olabilir.12 13 yaşa kadar olabilir diye düşünüyorum. Ha aşk varsa 20 olsun

0|1
    0|0
    • 3ay

Tabii her türlü görüşe saygım var. Bence de küçük olmamalı. Nedeni ise erkekler daha geç olgunlaşıyor. O uyumu tutturmak zor.

• 3ay

Kalın sağlıcakla ✋mutluluğunuz daim olsun☺

• 3ay

Çok teşekkürler :) Sizde

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır önemli değil olgun iyidir

1|0
    0|0
  • İnsanina gore degisir

0|1
    0|0
  • seviyorsam umrumda olmaz açıkçası ama ilerde sorun yaşanadabilir

0|1
    0|0
    • 3ay

Yani, hiç bir şeyin garantisi yok. Amma velakin kişi sorun çıkartmak isterse her yaşta çıkarabilir, bunun yaş ile alakası olduğunu düşünmüyorum

• 3ay

tabi ki ama zaman ilerledikçe mesela bundan 20 yıl sonra siz 62 yaşındayken eşiniz 42 olunca o hala genç olucak ama siz bişilerden yorulmuş dinlenmek istiyor olacaksınız böyle şeyler sorun olabilir

• Genellikle kendinden yasca cok kucuk esi olan insanlarin kiskanc olduguna tanik oldum tabi istisnalarda vardr

0|0
    0|0
    • 3ay

Genelleme söz konusu :)

• 3ay

Dediğim gibi yine bir genelleme söz konusu. Mesela biz eşimle 4 yıldır birlikteyiz, her gün beraber sporumuzu da yaparız. O zaten yaşıtlarından çok daha fazla olgun bir insan olduğu için bir problem kalmıyor. Ben kıskanç biri değilim, o da değil. Bir sorun yaşamadık 4 yıldır, umarım da yaşamayız.

• 3ay

Allah mutlu etsin ozaman ne diyim :) yalniz hangi mutluluk sizi bole abuk subuk sitelere itti onu anlayamadim esinizle zaman gecirmek yerine o yuzden cok samimi gelmedi bu solediklerinz

• Çok önemli

0|0
    0|0
  • Benim için önemi yok aşk her şeyi yener

0|0
    0|0
  • aynen onemli..

0|0
    0|0
  • Uydurma dede 2 sene sonra görürüz sorunu..

0|0
    0|0
  • Su anda beraber oldugum insan benden 12 yas kucuk daha genc

0|0
    0|0
  • Sen onun dış görünümünü o senin paranı sevmiştir itici

0|0
    0|0
    • 3ay

Hahah :D Saçma ön yargılardan bir tanesi daha. İtici olan sensin aptal kız.

• 3ay

Zaman belki de bize hüsran olarak değil de, sana kapak olarak bir şey gösterir? Normal insanlardan ne farkım var bayan zeka küpü?

• 3ay

Yaş farkı var kalın kafalı yaş koca 22 sene

• Ay bilmiyorum ne halt yerseniz yiyin diyorum artik 😂 umrum disi yanliz bu senin ilk evliligin mi 🤔 , sey dermisim hayatimin aski daha dogmadi 😂 ay Allah korusun 20 yil bekleyemem

0|0
    0|0
  • Yaş önemli ağbi

0|0
    0|0
    • 3ay

Aşık olduğunda ve gerçekten sevdiğinde o kadar önemli değil ağbiciğim. Bunu anlatmaya çalışıyorum :)

• 3ay

Şimdi şöyle düşün 20 yaşında biri 40 yaşında biriyle evlenince ileride bu adam yaşlanacak huyu huyum yaşı yaşıma en iyisi.

Erkekler Ne Diyor 5

• vayyy kardeşim be çok yakışmısınız... aşk adamı gençleştirir..:)

0|1
    1|0
  • Belki şimdi olmadı ama bir 5 10 sene sonra olabilir evlilik 10 senelik için değil ömür boyu yapılır tabi ki de bilemeyiz belki de hep mutlu olacaksınız ki umarım öyle olur ama mantık olarak bakarsak 20 yaş farkına onyargılı olmak doğal

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki yarın ölürsen? Anı yaşamak daha mantıklı değil mi? Hayır ön yargı hiç bir şeyde normal değil, katılmıyorum. Herşeyin önüne geçebilecek kadar güçlü bir saçmalık.

• 3ay

Saygı duyuyorum.. Teşekkürler..

• 3ay

Mutlulugunuz daim olsun abicim 😊

• Şöyle ki sen beni anlamıyorsun gibi durumlar çıkabilir yaş farklarında ama aynı yaşlarda bunu savunacak bahanesi olmayacaktır

0|0
    0|0
  • Evet önemli Rus kızını bırakın hocam bence :/

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...