Geyler? Türkiyede çok zorluklarla karşılaşıyor musunuz?

Her zaman bir gey arkadaşım olsun isterdim aramızda muhakkak vardır ve karşılaştığınız zorluklar başınıza neler geldi?

Güncellemeler:
3ay Gay olan yok mu ya herkez değilim diyo

0|1
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• GEY değil o. Gay. Gey ne lan? Türkçeleştirecekseniz Eşcinsel diye kullanın o kelimeyi.
    Hayır ingilizce kullanacaksanız Gay diyin. İki cinsiyet içinde geçerlidir gay. Sadece erkek değil.
    Neyse.
    Türkiyede gay insanlar zorluklarla karşılaşıyorlar. Evet.
    Gay değilim fakat. Kendilerini belli ettikleri zaman işten çıkarılan. Askerde dayak yiyen. Ailesi tarafından reddedilen. Hatta arkadaşları tarafından bile ötelenen gay arkadaşlarım oldu.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gey değil gay

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Gay değilim ama az çok halinden anlarım farkli olan insanlardan farklı olduğu için dislanirsin toplumumuzun yapisina bakarakta söylemek gerekir escinselligi insanlar psikolojik rahatsizlik olarak görüyorlar belki insan o halinden memnundur ama bazi teyzeler görünce Allah ailesine sabır versin yok cehennemde yanacak falan diyorlar birde duysun diye yüksek diyorlar bu insan mutluysa sana ne kardeş herkes istediği gibi yaşar Türkiye özgür bir ülke burayı saçma yobaz arap ülkelerine cevirmeyin😡

0|1
    0|1
  • bir gay arkadaş var bir zorluk sıkıntın var mı durumundan diye sormuştum evet var herkesin çükü bamya gibin demişti:/

0|2
    0|1
  • Hemen hemen her hafta birinin tacizine uğruyorum

0|2
    0|0
  • Türkiye de eşcinsellerin genelli dışlanıyor gayler diye ayırmasak daha mantıklı olacaktır. görülen köy kılavuz istemezmiş

0|0
    0|0
  • Yaşıyorlardır ki translar bile intihar ediyor.

0|1
    0|0
  • şu an, hayatımda gizli olduğum için toplum tarafından baskı şeklinde bir problemim yok. Fakat psikolojik olarak zorluklar hiç bitmiyor elbette.

0|0
    0|0
  • Ortalik gay kayniyo

0|1
    0|0
  • Kızkek lerden tost olur.

0|0
    0|2
  • Vay beee

0|0
    0|0
  • gizli takılsınlar sıkıntı olmaz bazı seylerde ulu orts yasanmasın yani

0|0
    0|0
  • Akıl büyük nimet.

0|0
    0|2
  • Çekmiyorlardın herhalde Burası medeni bir ülke değil mi?

0|0
    0|0
  • Neden gay? :)

0|0
    0|1
  • Türkiyede yeriniz çok yok kardeş

0|0
    1|5
  • özelden konuşabilirmiyiz Efendim

0|0
    0|0
  • illa ki çekiyorlardır. ama normal karşılanmaları da zor tabi

0|0
    0|0
  • tapılacak kadınsın be

0|0
    0|0

• Ulan mis gibi hatunlar varken erkekçilik nedir ya. İğrenç iyi çocuklar.

0|0
    1|3
  • ya gay değilim ama travesti olmak istiyorum artık delircem kendimi öldürücem ya off ben TRAVESTİYİM bir gün bunu özgürce söyliyicem

0|0
    0|0
  • Sitedeki buyun analcilar gay kimse erkegim demesin

0|0
    0|0
  • Ben bisexuallım

0|0
    0|0
  • ben bisex im

0|0
    0|0
  • Gaylik nedirnbu gavurlara has birsey biz osmanli torunuyuz biz türküz

0|1
    0|1
    • 3ay

Avrupada eşcinseller kilise tarafından yakılırken Osmanlı'da yürüyüş yapıyorlardı neredeyse. Torunuyum demekle olmuyor tarihini iyi araştır derim.

• 3ay

@Volterra ya bırak ya tövbe et kardrsim tövbe cehennemde yanmamak icin tövbe et sizlerin hic affi yok

• 3ay

Senin Allah olmadığını varsayıyorum, böyle net fetvalar vermen de dine aykırı. Affım olup olmayacağı yazmıyorken sen nereden çıkarıyorsun affedilmeyeceğimi. Bilmişlik yaparak tevbe etmekten soğutmayın insanları.

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler sadece onlara kullanmak niyetine yaklaşır. Onlar asla gerçek sevginin ne olduğunu bilmeyecekler, çünki gerçek anlamda sevenleri yok

0|1
    0|0
  • Benim gordugum kadariyla zorluk yasiyolar evet

0|1
    0|0
  • Mülteci gibiyiz gaylerden çok translar sıkıntı yaşıyor :(

0|0
    0|0
  • komiksiniz ya ne diyim ahir zaman hiçkimse normal değil valla

0|2
    0|0
  • Aynisi lezbiyenlere de gecerli tabi..