Bıktım kendimden artık bıktım?

20 yaşındayım. Bir türlü sorunumun ne olduğunu çözemiyorum. Sosyal fobi mi, sadece utangaçlık mı, başka bişey mi. Bide özellikle akrabalarimdan çok çekiniyorum. Mesela bir akrabamın doğumgününü kutlamak istiyorum. Ama yapamıyorum. Aa sen düşünceli misin diye dalga geçicek sanıyorum. Hatta bazen birine selam vermemek için görmezlikten geliyorum. Selam verirsem sen selam da mı biliyosun diyecekler sanki. İşte hep böyle saçma şeyler geliyor aklıma. Yaşayamıyorum artık. Ezik hissediyorum kendimi. İyi biri olursam dalga geçecekler sanıyorum. Sanki iyi biri olmayı da haketmiyorum gibi. Aslında kimsenin öyle bişey düşmeyeceğini biliyorum. Hem düşünseler bile bişey olmayacak. Ama yapamıyorum işte. Konuşursam konuşa biliyormuş diyecekler sanki. Ama o kadar az konuşuyorum ki onu gerçekten söyleyenler var zaten. Ya off daha bin türlü sorunum var ama hepsinin başlangıcı bu sanırım. Kimsede rastlamadım böyle biseye. Hayatım bu saçmalığı araştırmakla geçti. Neden böyle olduğumu anlayamıyorum. Sizce neden böyleyim? Bide çok istiyorum birinin ben de böyleyim demesini.😢

0|0
616

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...