O kadar sinirlerim bozuldu ki başıma ağrı girdi? Hayır suçlu ben miyim burda?

Bugün facebooka fotoğraf attım, tek ayağım duvarda idi, ama güzel fotoğraf manzara felan harika herkes çok beğendi. 12 yaşında ki prenses kız cocuk pozu diye dalga geçer bir yorum atmış. Bende mesaj attım lütfen kendince dalga geçmelerini gel özelde yap sosyal platformlarda yapılmaz saygı hani dedim. O da şaka yaptık bu kadar özgüveninin düşük oldugunu bilmiyordum tamam daha yazmam felan. Hani şey alındıgım için ben suçluyum, yine bir ezme çabası. Bende dedim ki sosyal platformda yapma dedim güldüm böyle dalga geçer gibi. O da itibarın mı bozulur dkjhf tamam yazmam dedi. Bende he he aynen dedim. Hayır yani cidden olaya bakar mısınız, yani ben nasıl alınırım dimi ya. :D Zaten bu kız herkesi ezen küçümseyen kendini bir bok sanan bir tip.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir değilsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Var böyle ukalalar

1|0
    0|0
  • Sosyal manyaklar siz ah beaaa

0|0
    1|0
  • Onu etkilemeye çalış yani kendine çek dost gibi sonra görüştüğünde ağızını burnunu kır bak o zaman ne oluyor 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorumun cevabı bu değil. Bu sebeple bana küstü. :D

• 3ay

Çok önemli demi 😊

• Elestiriye acik degilsen resim paylasma. Kimse senin istedigin gibi yorum yapmak zorunda degil. Resmen ezik bir kiz oldugunu facedende ksden de ilan etmissin

0|0
    0|0
    • 3ay

:D :D :D :D :D :D he bana hakaret edilcek bende bu yuzden ezik olcam öyle mi? :D

• 3ay

ayrıca bunu baska birisi yapsa sinirlenmezdim. sevdigim yakın dediğim kardeşim dedigim bir insanın bana bunu yapması zoruma ve ağrıma gider. annemde yapsa gider.

• 3ay

Zoruna gitmis ama sindirememissin. Gazoz ic

• Suçlu sensin.

0|0
    0|0
    • 3ay

neden

• 3ay

Arkadaşım diye bahsedebiliyor musun? Bu sorunlu şahısa bu kadar yüz vermesen böyle köpürmezdi. Daha kullandığı kelimelerin ne anlama geldiğini bilmiyor.

• 3ay

Haklısınız.

• Suçlu sensin.

0|0
    0|0
  • Onun yaşı 12 ise senın yaşın 10 mu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Pardon abi soruyla alakası nedir? Sen baya yanlış yerden girdin olaya da :D

• Su fotoğraf yolla merak ettim yaaa😄😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...