Sizce arkadaşım mı haklı ben mi? O kadar sinirlerim bozuldu ki başıma ağrı girdi, sinirden kendisini dövesim geldi?

Bu canım zaten böyle herkesle dalga geçmeyi seven burnu havada. Kendini baya tepede gören her şeyi iyi bildiğini zanneden felan anladınız siz. Dalga geçmeyi küçümsemeyi meziyet olarak ve şaka olarak görüyor. Bana sürekli yapardı, ama sonra düzeldi, uyarmıştım kaybetmekten baya korkuyordu beni. Hala korktuğunu hissediyorum. Bugün facebooka fotoğraf attım, tek ayağım duvarda idi, ama güzel fotoğraf manzara felan harika herkes çok beğendi. 12 yaşında ki prenses kız cocuk pozu diye dalga geçer bir yorum atmış. Bende mesaj attım lütfen kendince dalga geçmelerini gel özelde yap sosyal platformlarda yapılmaz saygı hani dedim. O da şaka yaptık bu kadar özgüveninin düşük oldugunu bilmiyordum tamam daha yazmam felan. Hani şey alındıgım için ben suçluyum, yine bir ezme çabası. :D Bende dedim ki sosyal platformda yapma dedim güldüm böyle dalga geçer gibi. O da itibarın mı bozulur dkjhf tamam yazmam dedi. Bende he he aynen dedim. Hayır yani cidden olaya bakar mısınız, yani ben nasıl alınırım dimi ya. :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın egoist biri. Egoist birisiylede takılman kendin için çokta iyi olmayabilir. Ayrıca değersiz insanlar için strese girmeye gerek yok. Stres çok şey yapıyor. Uzak dur bu tür insanlardan bence.

1|0
    0|0
    • 3ay

Uzak durcam, arkamdan konuşcak, dalga geçicek, ne bileyim işte salak salak mesajlar atıp moralimi bozcak, tehtit bile edeb ilir öyle hasta. Bana baya bağlandı öyle hasta yani. :D

• 3ay

Benim bir suçum yok değil mi bu konuda :)

• 3ay

Bize her şeyi anlatmadığın için bilemeyiz. Suçu suçsuzun tek karar katı sadece Allah katındadır. Ben bu konuda hiç bir şey söyleyemem. Fakat, senin suçsuz olduğun gözüküyor diyebilirim. Dediğimi yap ve bence çokta fazla bu konunun üzerine gitme bence.

En İyi Kız Görüşü

• Bence onun özgüven sıfır.

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl anladın. :)

• 3ay

Kendisinin de nişanlısı var gayet mutlu zengin bir hayat yaşıyorlar.

• 3ay

İçinde ne yaşadığını sen bilemezsin, dediğin gibiyse durumu, kibirli biri o zaman. O kızda kişilik bozukluğu var

Erkekler Ne Diyor 2

• Döv gitsin

0|0
    0|0
  • Komedi cok uzun okunmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...