Suç ve ceza bence roman türünde gelmià geçmiş en iyi kitaptır katılanlar? Baska varsa bildiğiniz söyleyin?

Lise zmaanında ilk okuduğum ve bence tartismasız gelmiş grçmiş en iyo kitaptır bize suç ve ceza üzerine düşünme ve irdeleme imkanı sağlayan bir kitap olmuştur ayrıca betimsel ve kişisel tasvirlee mükemmel katilanlar?

Güncellemeler:
3ay Devam
3ay Hadi

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Her yerde lisedeyken raskolnikov görüyodum :D büyük aşkım

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen ya roskolnikov razumin çok iyi karakterler :)

• 3ay

Rica ederim tüm kitapçilarda bulunur bu

• 3ay

Yarın kitap almaya gidicektim alırım mutlakaa

En İyi Erkek Görüşü

• "İyi kitapların yazarlarının ismi belki unutulabilir ama kahramanlarının ismi asla unutulmaz." sözünü bana kanıtlayan bir kaç kitaptan biri. Raskolnikov'u üzerinden seneler geçmesine rağmen hiç unutmadım. Bir de Karamazov kardeşler bende aynı etkiyi bıraktı ama Suç ve Ceza kadar değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ağır kitap tabirini anlamamı sağlamış roman aynı kalınlıkta romanları birkaç günde rahatlıkla okurken bunu okuyana kadar canım çıktı gerçi çok beğendim o ayrı konu

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten çabuk bitsin istemiyosun bir çay odada yalnizken saatlerce ama yavaşça okuycan müthiş ya :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Efsane bir kitap raskolnikovun cinayeti işlemesine kadar baymıştı ama sonra nefes kesici bir şekilde akıp gitti. bunun dışında sefiller kitabını şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...