Misafir gelecek diye masayı donatan kızlar?

O kadar yemeği nasıl yapmaya üşenmiyor veya o kadar yemeği nasıl yapıyor veya o kadar yemeği nasıl yetiştirebiliyor her zaman ilgimi çekmiştir bu tip kızlar

0|0
21|0

En İyi Kız Görüşü

• bir yemek ortalama 1 saatte pişse soğanları ocağa atınca diğer yemeğin malzemelerini hazırlıyorsun onun malzemelerini koyup pişmeye bırakırken diğerini ocağa koyuyor diğerine geçiyor derken 1 saat bir yemeğin başını bekleyene kadar 2-3 yemek çıkarıyorsun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Yarısını dışarıdan söylüyorum zaten. Kalanın da bir kısmını bir kaç gün önceden yapıyorum. 2 gün felan. Taze yenmesi gerekenleri de son gece. Bitti işte 🙃🙃

0|0
    0|0
  • Amaa önemli şimdi o en az 2-3 çeşit tuzlu 1-2 çeşit tatlı olmak zorunda ben kendime beceriksiz dedirtmem 😂😂

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanlara yemek yapmak ve onların beğendiğini görmek beni mutlu ediyor üşenmem yani çok zor bir şey değil ki aynı anda 4 çeşit yemek yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Karsıdakine verdigimiz deger ve misafire verdiğimiz önem

0|0
    0|0
  • Sadece 3-4 saatim olsun yeter 10 çeşit şey çıkar ortaya ne var ki :)

0|0
    0|0
  • Benn :)) Bayan olsaydın anlardın denilecek başka birşey yok :D

1|0
    0|0
  • Siz yiyin diye 😂

0|0
    0|0
  • merhaba yemek yapan kızlar sizi hep diğerlerinden 1 - 0 önde görüceğim keşke bende yapabilsem 💞

0|0
    0|0
  • Onemli olan o kdar yemegi de yiyoruz 😁

0|0
    0|0
  • İnsanların yaptığın şeyleri beğenmesi güzel bir duygu sırf o duygu için yapıyorsun😂

0|0
    0|0
  • Benim de valla

0|0
    0|0
  • Çünkü yaparsin yapmak zorundasın başta zor olur ama sonra pratiklesir isler

0|0
    0|0
  • Başkalarına yemek yapmayı sevmem.

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten öyle bişey sormadım

• 3ay

Kısa zamanda çok yemek yapan kızların arasındayım. Misafir için yapanlardan değilim. O zaman sorduğun soruyu yapan kızlara gelsin bu gözel oluyo yemesi yapın bol bol seviyorum ben. Beğenmediysen kaldır yorumu

• 3ay

Ben misafir için yapanlardan bahsediyorum sen bunu üstüne alınıyosun bu da senin kafanı yaşayamayacağımızı öğretti bize teşekkürler

• Türk kızını sevmezsiniz birde

0|0
    0|0
  • Ne var ki :D hele yaptıkların begeniliyorsa kendin de seviyorsan daha güzelini yapıyorsun sjhshs

0|0
    0|0
  • Çok sürmüyor ki en fazla 3 saat en az 1,5 saate biter

0|0
    0|0
  • sabahtan başlamıştır :D

0|0
    0|0
  • Misafir sevdiğim için hiç biri gözüme gelmiyor

0|0
    0|0
  • Oha benden bahsetmıs