İnsanlık kalmamış?

Bugun kalabalık bir avm de çocuk kız arkadaşını bıçaklamış kız kan revan içinde kalmış nereye gidiyo bu insanlık heleki bu kızlar artık seçimlerinizi iyi yapın çok yazık çoook

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kızlardada biraz mallık var... önüne gelen dangalak çıkarsa olacağı bu... illa para olucak tip olucak.. bunlara bakarsan yolun sonu buraya çıkar işte.. bak biraz adammı değil mi ona bak biraz?

0|1
    0|0
    • 3ay

Biraz az kalır bayaaaa kendi düşen aglamaz sonuda boyle olur işte insanlık çok kötü yerlere gidiyor hele ki günümüz kızları

Kızlar Ne Diyor 4

• Zihniyetsizlik hepsi ya. s

0|1
    0|0
  • Hem kızlarımızı, hem insanlığımızı kaybediyoruz. Artık kendinize gelin !

0|1
    0|0
    • 3ay

O günler gelmezzzz bekleme gelecek diye daha beter olacak

• 3ay

Ay Allahım sanki aramızda seneler var. Abartma bu kadar kendini. Senin duydukların onca masum için bir gerekçe değil. Bunu kafan basmıyor işte senin

• 3ay

Şampiyon sensin kusurumuz olduysa affola herkez düşüncesinde özgürdür sana saygı duyuyorum

• çok korkunç :(

0|1
    0|0
  • bu insanlık değil ki bu psikolojik rahatsızlık resmen

0|0
    0|0
    • 3ay

İllaki vardır bir sebebi fakat her ne olursa olsun gene bir bayana en son yapılcak şey bile olamaz

• 3ay

bir bayana değil herhang bir canlıya yapılmaz. ona bakılırsa sokaktak hayvan ölülerine çöp gibi davranılıp çöpe atılıyor. ama biri sevgilisini ezse cinayet oluyor. işte bu insanlığın ölmesi

• 3ay

Ne yazık ki insanlık çoktan öldü rabbim sonumuzu hayr eylesin hiç iyiye gitmiyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Gidip pislik insanları bulmasınlar. Olayın iç yüzünü bilmeden de konuşmak doğru olmayacağından fazla yorum yapmayayım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendi düşen aglamaz kızda çok güzel birseydi kim bilir ne dedide çıldırttı çocugu gerçi gene yapılmaz kadınlar çiçektir

• Halk da o cocugu izlemistir video yapmistir. Severler boyle seyleri. ayirmak yerine seyre bakarlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Sinema gibiydi zaten ayrıca çocuk kaçmış

• 3ay

Evet malesef ben 93 ama bende bayaaa bir oynadım

• 3ay

Ben de 91

Yükleniyor...