Dallas dizisindeki "Ceyar" ı kim öldürdü?

Dallas dizisindeki

Bilenler cevap versin... Kim öldürdü lan bu Ceyar'ı... :-D

0|1
10|11

En İyi Kız Görüşü

• annemle babam öve öve bitiremez bu diziyi ceyar adını da çok duydum onlardan ama kim öldürmüş bilmiyorum :) o zamanın game of thrones u :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 11

• ananeme cıdden sordum ddd sımdı kafama terlık attı sabah sabah ne ıctın yıne dıyor bana cevabım polat oldurdu

0|1
    0|0
  • Hain kostok öldürdü

0|1
    0|0
  • şimdi araştırırım

0|1
    0|0
  • Fetö..:/

0|1
    0|0
  • tanrı😬

0|1
    0|0
  • Dizideki karakter ölmedi ki. Dallas'ın 4. sezonun başlarında J. R'ı, Kristin Shepard'ın (Mary Crosby) vurduğu ortaya çıkmıştı. Olayı unutanlar ve bilmeyenler için şöyle demek daha doğru. Kristin, J. R'ın dizideki baldızı. Hatta, J. R iyileştikten sonra bir şok daha yaşayacak ve Kristin'in kendisinden hamile olduğunu öğrenecekti.
    Gerçek hayatta ise : 80'lerin efsane dizisi Dallas'ın kötü adamı 'J. R. Ewing'i oynayan Amerikalı aktör ve yönetmen Larry Hagman, 81 yaşında hayatını kaybetti.
    Türkiye'de de büyük ilgiyle izlenen dizide canlandırdığı 'J. R.' karakteri ile bütün dünyada tanınan, alkol bağımlılığı sebebiyle 2004 yılında karaciğer nakli ameliyatı olan Larry Hagman, kansere yakalanmıştı. Hagman'ın aile üyelerinden 24 Kasım 2012'de yapılan açıklamada, ünlü aktörün kanser ile olan savaşını kaybettiği ve Dallas'taki bir hastanede yaşamını yitirdiği belirtildi.

0|0
    0|0
  • İntihar etmedi o

0|1
    0|0
  • Bobby

0|1
    0|0
  • Güzel soru. Babaannem yaşasaydı sorardım. O hiç kaçırmadı kesin bilirdi.

0|1
    0|0
  • Benim olduğunu söylemem😊

0|1
    0|0
Yükleniyor...