Acilen cevap verirmisiniz?

Arkadaşlar biz birkaç arkadaşız ben bunları seviyorum ama habire kavga ediyoruz üzülüyorum çocuk gibiler benle dalga geçiyolar sırf bazıları şakasına bazıları ciddi ciddi çok çirkinsin falandiyolar kimse sana bakmaz diyolar ama burası hariç heryerde herkes beni beğeniyo gerçekten ego gibi olmasın ama baya beğeniliyorum üzülüyorum ama napcamıda bilmiyorum ya

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendinelerine baksin birli onlar. benimlende sinif arkadaslarim benle dalga geciyo ama onlarinda kusurlari var. Sende onlarin kusurlarini dalga gec

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya takma kafaya internettikler çok açık sözlülerdir dışarda gerçek hayatta tanıdıkların söylemeyeceği gerçekleri yüzüne direk vurabilirler. Bu yüzden bende burada resmimi paylaşamıyorum gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir süslen püslen sende

0|0
    0|0
  • içeceklerine ilaç at seslerini keserler

0|0
    0|0
  • Takmaaaaa

0|0
    0|0
  • gormemız lazım

0|0
    0|0
  • üzülme

0|0
    0|0
  • Her kız kendince güzeldir.. üzme kendini..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni kıskandıkları için öyle davraniyo olabilirler arkadasliginizin arasina mesafe koyabilirsin bence ki cok sık kavga ediyorsaniz cok uzun surmeyebilir arkadasliginiz benzer bir durumu yasamistim

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkek bunlar

• 3ay

O sekilde de kıskanıyo olabilirler yani başka erkeklerden hem erkekler bizler gibi guzele guzelsin diyemiyolar ne yazik ki sevgilin olsa yine bir derece de arkadasinsa girgira vuruyolar hep takma en iyisi ama cok sıkıldıysan bu durumdan uyar onlari

• Kıskanıyorlar. Çünkü kızlar yakın dostunu kan kardeşini bile kıskanır öyle bir salak cinsiz

0|0
    0|0
  • Al karşına konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...