Arkadaşlar sizce zengin olduğunu iddia eden komşumuz beni kullanıyor mu?

Dolmuş parasını bana verdirtiyor su dondurma simit falan hep bn alıyorum hiç bn alıym bişi de demiyor bir kere taksi parasını verdi parayıda bnden yemek parasını ödeterk çıkardı bn bna bişi alsın demiyorum ama bu konularda çok tuhaf davranıyor benim ondan bir bklntm yok bişeyin parasını o ödesin diye ama o bna ödetiyor bndende 10 yaş büyük acaba zengin olduğu için bu meblağlar onun gözünde hiç mi yoksa bni kullanıyo mu bu kadın ya

Güncellemeler:
3ay Güncell
3ay Np o jnpğnjğk

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Değmeyecek birisine değer verip hesaplarini mi ödüyorsun? Değecek birisi bunu yapmana izin vermez altta kalmazdı

0|0
    0|0
    • 3ay

Nerden biliyim daha önce böyle bir insanla karşılaşmamıştım gerçekten

• 3ay

Sürekli tekrr ediyor annm kızıyor sonra bana neden bn evde yokken bişilr istiyor bu kadın diyor böyle işte buraya kadar okudaysan kusura bakma uzun oldu biraz iyi yönlerine gelirsek ona karşı kötü duygular beklemiyorum ama aklımdan çıkmıyor arkadaşlarıma da çokça anlattm son günlerde dedikodu oluyor bu ama ne bunalmşm kadından of bu kadr üşenmeden yazdım ama bu huyları olmazsa özünde gerçekten iyi biri
      Elini veren kolunu kaptırıyor meseleside olabilir

• 3ay

Okudum okudum 😊 Dediğim gibi o değersiz birisi iyi yönlerinin olduğunu soyluyosun ama bir insanin değerini belirleyen kötü huylarıdır çünkü kötü huylar iyi huylarin değerini yok eder.. Ve iyi özetlemişsin elini verdin kolunu kaptırdın demeyelimde onu da vermissin diyelim 😄

En İyi Kız Görüşü

• Öyle yaparak zengi oluyor sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Uzak dursana bu karıdan

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet bir kaç gündür uzağım annemde kızıyordu zaten ama işte insan sonradan anlıyor

• basbaya kullanıyor zengşn eşittir cimri

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet bir kaç gündür uzağım annemde kızıyordu zaten ama işte

• 3ay

sonunda şaka olduğunu yazdım

• 3ay

Peki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...