Sokakta kavga eden bir çift görseniz müdahele eder misiniz?

Kadına şiddet veya hakaret varsa tabiki de ederim çoğu zaman ettimde zaten aynı şey erkekler içinde geçerli.

Güncellemeler:
3ay müdahale*

0|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• Geçen BIIIPin teki kadına vuruyordu kadın kötü bir haldeydi kimse yanlarına bile gitmiyordu dayanamadım kadının yanına doğru yürüyordum BİİP de gitmişti zaten.. Su verdim iyi misin polisi arayım falan derken polis geldi bile.. Kadın polise bişey yok, sorun yok dedi ya la.. Ben 5 dakika öncesine kadar kadının haline ağliyordum sinirden kadın bişey yok dedi.. Korkuyor mu artık neyse bilemem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir keresinde arkadaşımla akşam giderken bir adamın karısıyla itişip kakıştığını görmüştük. arkadaşım oraya gidip adama müdahale etti itti, bayana dönüp bu adam size şiddetmi uyguluyor diye sorunca kadın arkadaşıma çekmezmi azarı ne karışıyosun kocamdır ister döver ister sever sanane. İşte ozamandan beri pek iplemem. Fakat iş ciddiyse müdahale ederim tabi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ederim baktım başedemiyorum polis beyi ararım.

0|1
    0|0
  • Ederim de şey yardım edeyim derken suçlu olmak şıkkıda var bazıları dayak yediği halde ne karışıyorsun hallediyoruz aramızda gibi tepki veriyor çekiniyorum ben o yüzden

0|1
    0|0
  • adama direk atılırım

0|1
    0|0
  • bu yüzden otobüsten inmişliğim var... hatta tam da adliyenin önünde kadını dövüyordu. gidip bir şey yapmadım ama adliyedeki polislere koştum ve görmüyor musunuz siz diyerek çıkıştım mecbur gitmek zorunda kaldılar.

0|1
    0|0
  • Ederim

0|1
    0|0
  • Yurur gecerim.

0|1
    0|0
  • Ederim cocuklarda bile cocuk bunlar "dövüsür"(ne cirkin kelime) demem

0|1
    0|0
  • polisi ararim karismam

0|1
    0|0
  • Ederimm

0|1
    0|0
  • Ederim. Bizzat edemiyorsam bile polisi falan ararım...

0|1
    0|0
  • Ederim bende dayanamıyorum görünce 😒

0|1
    0|0
  • Aynı cins olanlara kesinlikle müdahale etmem korkutucular
    Karşı cins olup şiddet iceriyorsa kesinlikle müdahale ederim

0|1
    0|0
  • Tanimiramsa xeyir asla karismam cunki karissam bana ne tepki vereceklerini bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Eğer ki içinde şiddet varsa tabii ki müdahale ederim diğer türlüsüne karışmam

1|1
    0|0
  • Etmem

0|1
    0|0
  • Etmem

0|1
    0|0
  • Şiddet varsa dalarım. Yoksa umrumda olmaz

0|1
    0|0
  • şiddet varsa müdahale ederdim herhalde

0|1
    0|0
  • Ederim tabiki

0|1
    0|0
  • Etmem neden ediyimki ayrılsınlar ohhnhh mis mis

0|1
    1|0
  • ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben bikere karıştım kadın bana bağırdı sanane karı kocayız biz dedi. bende dedim ki ikinizin de ya ozaman

0|1
    0|0
  • Duruma bağlı. Eğer adam kadını dövüyorsa ederim. Ama kadın adamı dövüyorsa NE YAPARSINIZ KIZLAR? izleriz. Yani çift bunlar kavga eder illa savunmasız kim olursa olsun ağız dalaşının ilerisi olursa ederim.

0|1
    0|0
  • Fiziksel temas yoksa etmem ama erkek kadına vuruyorsa ederim

0|1
    0|0
  • Şiddet varsa ederim ama normal bir çift kavgasıysa umrumda olmaz açıkçası

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Kadın dayak iyorsa müdahale ederim.

0|1
    0|0
  • Ben cay bide piskivit alir oturur izlerdim ama kadina siddeyse bu adami sislerim bagcilar

0|1
    0|0
  • etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...