Kimi insanlar kaybetmeye mi gelir bu hayata?

Benim için öyle sanırım.

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Bazı insanlar doğuştan çirkindir, sakattır, kusurludur. Kusursuzluğun sahibi onu, bunlarla imtihan eder. İsyan mı ediyo yoksa kul olduğu için acizliğine sabır mı ediyo diye? Kimi insan da çok güzel/yakışıklıdır, çoğu güzel şeyin önünü açar bu görünüşleri ve aslında onlarda bununla imtihandadır. Haline şükür mü ediyo yoksa kul olduğunu unutup Yaradandan vaz mı geçiyo? Herkes bir şekilde imtihana tabi tutuluyo. Sen sabredenlerden ol. Rabbin seni yalnız bırakmadı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kaybetmeyen insan yoktur bu hayatta emin ol, bak dünyaya en başarılı en zengin insanlara. ya da en şanslı çocuklara. mesela İngiltere prensi olacak 3 yaşındaki George. o dünyanın en şanslı çocuğu ama asla oyun arkadaşları olamayacak bu şefkati kaybedecek dışarıda herkes onun yerinde olmak istiyorken o ise ara mahallelerde top oynayan üstü başı kir pas içindeki çocuklar gibi olamadığı için senin yaşına geldiğinde hayıflanacak. Dediği mi anladın.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim icin de oyle

0|0
    0|0
  • Öyle...

0|0
    0|0
  • Doğuştan loserız biz

0|0
    0|0
  • birşeye canın sıkılmış belli. neye sıkıldı?

0|0
    0|0
    • şanssızsın gerçekten. ne diyeyim ki. başka çözüm yolu bulamıyorum

• Sağ ol yardımcı olmaya çalıştığın için

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...