Sizce unide napmaliyim?

Simdi ben lisede acayip ezik ve icine kapanik biriyidim. Milletin maskotuydum. Benle koyun delisi gibi egleniyolardi resmen. En ezik, en tipsiz adamin bile tayfasi varken ben bir kosede sus pus takiliyordum. Ama unide ayni seyler olsun istemiyorum. Sizce nasil kendimi sevdirir ve saydiririm.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara yaranmak için karakterinden ödün verme ve soğuk ve mesafeli ol daha iyi çok yılışık insanlar var seni kullanıp atarlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben zaten insanlarla arasina duvarlar oren acayip agresif bir kizim. Bu sekilde zaten olmaz. Yilisiklardan da nefret ederim.

• 3ay

Guvendigin olursa kaldirirsin iste

En İyi Kız Görüşü

• Herkesten önce sen kendini sev sonra seni sevmesi gerekenler sever

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevdirme ya ünide kimsenin gerçek dostu yok zaten not dostluğu falan oluyor. Ne bileyim bir tane arkadaş bul kendine onla takıl götür. Sakin olsun kafan. Herkesle iyi anlaşmak zorunda değilsin, kendi halinde dur sen.

0|0
    0|0
  • Cana yakın ol

0|0
    0|0
  • okumalısın

0|0
    0|0
  • Çözüm basit genel tayfanın takıldığı kafede takılıcaksın yavaş yavaş gruplara sokulucaksın üninin kalabalık yerlerinde insan içinde olup gözükmeye çalış

0|0
    0|0
  • İçinde olması gerek yoksa zor

0|0
    0|0
  • Hangi üniversite?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende öyleyim üniyi yeni kazandım ne yapacağımı bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...