Bizim milletimiz ne zaman adabı muaşereti öğrenecek?

Hocam otobüste parfüm sıkmak ne demek?
Hadi başka şeyleri geçtim.
Biz çekmek zorunda mıyız elalemin iğrenç kokularını? Alerjisi olan var araba tutanı var.
Ve ben yine ağzımı açıp da bir şey söylemedim. Ama ters ters bakıp yanından kalktım hiç değilse. Bu sefer onu yapabildim şükür.

1|1
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir keresinde aynısı başıma geldi arkadaşım çok ileri derece astım hastası idi. dolmuşta yanındaki kadın parfüm sıktı. kavga çıkmıştı. terbiyesizler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben direk tıkanıyorum genelde parfüm sıkan benim yanima oturdugunda mahçup bir sekilde ayriliyor.. Gidene kadar nefes darliği geçiriyorum uzuluyolar :)

1|1
    0|0
    • 3ay

Kıyamam :/ benim de alerjim var günlerce hapşuracağım ve burnum durmadan akacak şimdi.

• 3ay

Bak sende bu numarayi yapabilirsin 😉

• 3ay

Ben de bir şey demiyorum ama İnşallah utanmıştır.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bende astım var zaten bir kez başıma böyle bir olay gelmişti, normalde otobüste de daralıyorum ama kapalı ortamda bir de parfüm sıkınca farklı oluyor. Yarı yolda inmek zorunda kalmıştım.

1|0
    0|0
  • bizim milletimiz neyi zamanında öğrenebildiki öğretmenim

1|0
    0|0
  • Bu konuda sana katılıyorum, sabahın köründe şişeyi boşaltıp toplu taşımaya binenler hele sigarasından son nefesi alıpbinenler varya binede inemiye:)

1|0
    0|0
  • evden çıkmadan önce sıksalar tamam. otobüste sıkmaları ilginç.

1|0
    0|0
  • Aynisini dun yasadim, rezillik ya bide savubuyor kendini, ter kokusu mu cekmek isterdin diye. Gidip %50 oy atmasan davar gibi otobuslerde kucak kucaga gitmesek ter kokmadan gidebiliriz. 1 trilyona otobus hatti satacagina 250bin e sat iki dk da bir otobus kalksin millet kucak kucaga gidip ter kokmasin refaha kavusalim ama nerde.
    Burdan melih gokcege selamlarimi iletiyorum ahirette iki elim yakandadir o.. c.

0|1
    0|0
  • Haklisn

1|0
    0|0
  • 3 kuruşluk bacım parfümüyle insanın içini tiksindiriyorlar bilmezlerki erkekler için ten kokusu en iyisi
    üstüne kus bacım alerjim vardı sıktın dibimde bende kustum dersin

0|0
    0|0
  • Dimi lan? Halbuki ne güzel film. Tamam eski olabilir ama mesela filmde kullanılan bateri soloları çokzel. Onun dışında eğlenceli film falan. Bence hemen öğrenmeleri ve izlemeleri lazım.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum size , ama parfüm sıkmayana da insan bir koku sıkar ter kokusu çekmek zorundamıyız diyebilirsiniz , en iyisi miktarını doğru ayarlayarak kullanmak bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Dışarda sıkıp bininiz yazalım otobüslere.

• 3ay

Haklısınız , şimdi bu yorumunuzu görünce soruyu tekrar dikkatli okudum , yanlış anlamışım kusura bakmayın.

• Hicbizaman

0|0
    0|0
  • Kenisi cekemedigi ilgiyi parfumde aramak kisacasi :)

0|0
    0|0
  • sadece bizde olan bişey değil olayı özelleştirme
    heryerde var böyleleri

0|0
    0|0
  • güzel bir dille konuşup da öğretmeyi deneseydin ya madem..

0|0
    0|0
    • 3ay

Tutup da 24-24 yaşındaki kadına bunu ben öğretecek değilim. Şu ana kadar görgü öğrenmediyse şu saatten sonra da öğrenemez zaten.

• 3ay

Yanlışa göz yumduğumu kim söylemiş? Oradan kalkıp gitmem bir tepkidir zaten.
      Ben kusursuz olduğumu söylemedim. Hiç değilse insanlara saygılıyım.

• 3ay

kesin ders almıştır tepkinden. kendinle övünmeye devam et o zaman..

• Yarım akılı olsa gerek iyi yine tepki veren olmamış

0|0
    0|0
  • haklısın...

0|0
    0|0
  • Olunce sorguda eleklerin yaninda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Görmemişin parfümü olmuş

1|0
    0|0
  • Aynen ya katılıyorum zaten alerjim var bir de yolda giderken önde kki adam sigara içiyor mesela dumanı bana geliyor en sinir olduğum şey geçen tıkandım ona da alerjim var da adjs

1|0
    0|0
  • Deodorant diye bir icat var önce onu öğretmek lazım. İşten dönerken yarı baygın gelmeye çalışıyorum. Ter ve parfüm kokusu harmanlanmış şekilde burnumu deliyo.

1|0
    0|0
  • Neden? Ilk defa duyuyorum otobusler toplu tasima araclaridir egerki oyle bir kural yoksa sikilabilir. Sonucta kimsenin tapulu mali değil

0|1
    1|0
    • 3ay

Aşağıda astım hastalarının görüşlerini okuyun. Gerçi ben detayda belirttim ama insanın saygısı olmadığı sürece her yerde her şey mübah zaten. Yazılı kuralları bile vız gelir...

Adabı muaşeret görgü kurallarıdır. Ve evet görgü kurallarına göre başkasının yanında parfüm sıkılmaz makyaj yapılmaz.

• 3ay

Ilk defa duyuyorum neyse tesekkurler

• Herkes parfüm sıksa evden çıkmadan bunları hiçbiri olmucak, ne otobüs kötü kokucak ne de kapalı alanda parfüm sıkılıcak..

1|0
    0|0
  • Adap öğretmeye omrun yetmez bosver

1|0
    0|0
  • bazen otobüs o kadar berbat kokuyor ki ben de sıkıyorum bilegime ama bir fısın zarar edecegini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Rahatsızsan ver tepkini neden çekiniyorsun

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • küçükten başlanmalı öğrenmeye ve öğretmeye bazıları edepsizliği espiri malzemesi yaparken adabımuhaşereti nasıl öğretiriz fakat muallime hanım size ziyadesiyle iş düşmekte bu uğurda siz yarınların edepli nesillerine bu şuuru öğreteceksiniz

1|0
    0|0
  • ne ters bakiyosun soyle sende. sikayet etsen para bile alirsin yani. ben oyle bisey yapcak cinnet geciririm yani

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne yazık ki sibirlendiğimde ağzıma geleni söylediğim için ağzımı açamıyorum.

• 3ay

soyle gitsin ya pusar kalir oylesi buyuk ihtimal zaten

Yükleniyor...