80 leri 90 ları özlediniz mi? En çok özlediğiniz şey nedir?

Oyun, dizi, çizgi dizi, insanlık her türlü şey olabilir. Sizin en çok özlediğiniz şey nedir?

80 leri 90 ları özlediniz mi? En çok özlediğiniz şey nedir?

Güncellemeler:
3ay ...

0|1
9|17

En İyi Kız Görüşü

• Bayramları daha bir güzeldi o yılların. Arife günü bayramlıkllarıma hayranlıkla bakar ve bir an önce sabah olsa diye geçirirdim içimden. Bayram sabahı erkenden kalkar giyerdim onları. Ardindan kocaman bir gülücükle anne ve babamin ellerini öper, bayramlarını kutlar, klasik bayram harçlığını kapardim. Elimde minik bir çantam bir kaç komşu çocuğuyla şeker toplamaya giderdik. Bayramlarını kutlayıp nazikçe sekerimizi alırdık. Şimdi bunlardan eser kalmadı. Zamane çocukları robot gibi yetişiyor. Ellerinde bilgisayar olmadı tablet veya telefonla çoğu zaman bayramı kutlamayı dahi unutuyorlar. Üstelik şeker toplamanın ne olduğundan bir haberler. Hem büyüklerin gönlünü alıp hem şekere doyamıyorlar yani. Gelen komşu çocukları da artık tez elden amaca ulaşma derdinde. Kapıyı açar açmaz "Bayramınız kutlu olsun" sözünü duymamız gerekirken; yerine kapı açılır açılmaz şeker -para kelimelerini kullanıp amaçlarına kısa sürede ulaşmak istiyorlar.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok güzel anlatmışsın. O güzel duyguyu vermişsin. En son en güzel çocukluk günleri bizimkiydi belki de.

• 3ay

Teşekkür ederim. Kesinlikle öyle. Şimdiki çocuklar çocukluklarını yaşayamadan büyüyor. Duygusuz yetişiyorlar.

En İyi Erkek Görüşü

• 87 doğumluyum iyi ki o yılları yaşadım insan o yılları nasıl özlemsin ki fiili materyalizm vahşice yaşanırken ülkede

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dizi falan değil de sokakta top koşturmayı özledim. Keşke 90'lara geri dönebilsem, ne dert vardı ne tasa. Keşke hep çocuk kalabilseydik.

0|1
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle öyle yorulmak bilmezdik. :/

• 3ay

Haklısın, Allah sonumuzu hayır etsin. Bu gidişat pek iyi değil, bizim çocuklarımız nasıl olacak merak ediyorum.

• 3ay

Böyle olacak büyük ihtimalle :)
      http://i.hizliresim.com/yV2zDk.jpg

• Özlüyorum evet.

0|1
    0|0
  • Sabahları erkenden kalkıp çizgi film izlemeyi çok özledim 😒😒😒😂

0|1
    0|0
  • Hiç özlemedim.

0|1
    0|1
  • özlemedim.

0|1
    0|2
  • Evet=//

0|1
    0|0
  • Okul çıkısi eve gelince rosalinda eyy gidi Fernando hose 🙈 🙈 4 numara Beverly hills o çizgi filme bayilirdim 😎

0|1
    0|0
  • O eski halimizden eser yok ne yazık ki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çooook özlüyorum hemde ozaman hersey bambaşkaydı diziler çizgi filmler.. sokakta oyun oynamalar herşey ama herşey bambaşka güzellikteydi..90larda çocuk olmak herkese nasip olacak birşey değil.. iyi kide o dönemlerde çocukluğum geçmiş

0|1
    0|0
  • Thaliaaa <3

0|1
    0|0
    • 3ay

Her pembe dizisini izlemiştim neredeyse :)

• 3ay

Aynen marimar ve mariayı seyretmiştim marimardayken çok seksiydi hakkını helal etsin 2 3 posta atmıştık o zamanlar küçüktük 😂

• Ben tek Michael Jackson İstanbul'a geldiği zaman gidemediğime üzülüyorum.

0|1
    0|0
  • Pokemon..
    Tsubasa..
    Leblebi tozu..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Özlenmez mi ya... Çizgifilmler, commodore 64;), maytaplar, kıyafetler 😏😏... Herşeyi başkaydı o yılların. iPhone nesli bilmez 😊😊😊

0|1
    0|0
  • Pokemonlu digimonlu tasolarım vardı futbolcu kartlarım vardı gameboyum vardı bide sobanın üstünde pişen kestaneler vardı şimdi hiçbiri yok.

0|1
    0|0
  • çizgi filmlerini özledim

0|1
    0|0
  • Ozlenmezmi hiç

0|1
    0|0
  • Çocukluğumda 12 dev Ada'm var dı be şimdi o bile kalmadı

0|1
    0|0
  • Tom ile Jerry dragon bol zz hastayım😊

0|1
    0|0
  • Çok özlüyorum. Özlediklerim; Super Nintendo, Ninja Kaplumbağalar ve 90'ların Türkçe müzikleri.

0|1
    0|0
  • sabah 10dan akşam 7ye kadar dışarda top oynamayı

0|1
    0|0
  • ateri

0|1
    0|0
  • Perihan Abla

0|1
    0|0
  • Özlemedim.