Özel Harekat Polisleri Hakkında? Bakarmısın Arkadaşım?

191 Boy
87 Kilo
Kaslı ve hafif iri bir vucuda sahibim..

Yüz Güzelilğimi severim. Gamze'm Hafif sert hafif yumuşak denilecek kadar sıfatım vardır..

PMYO' bu yıl bitirdim.
Ve Özel harekat olarak seçildim. eğitimlerini almaktayım.

Bu zamana kadar hayatta kız arkadaşım olmadı. çünkü sevgilerin sahte olduğuna inanıyorum..

Biraz manyağım Biraz sinirli Gözü dönünce Dünyayı yakan bir cins'tenim.
Bir kadının arkadasından Islık çalıyorlar diye 3 kişiyi anda dövdüm Bugün.

Kadınlara karşı zaafım var ama ne yapıcam bilmiyorum. 5-6 kızla konuştum hepsinlede kardeş gibi olduk :) benimle konuşan kız kardeşim diyor sonradan anlamıyorum..

Sayısızca mahallemdeki komşumdan dahil yatak teklifi aldım bir kadın tarafından. reddettim.

Bunların hepsi gerçek arkadaşlar sizce ne yapmalıyım artık..

1|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Polislerin geneli agresif

0|0
    0|0
    • 3ay

Nerden çıkardın.

• 3ay

Cevabını aldın zannediyorum..

• 3ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim sendede galiba cekingenlik var, kiz arkadasin bu yuzden de olmamis olabilir. Bendede vardi eskiden cekingenlik psikiyatrilere gitmistim yenemedim, en son gittigim psikiyatrinin yontem ve tavsiyeleriyle yendim. İstersen yardimci olmaya calisirim

Kızlar Ne Diyor 14

• Kardeşim dediklerine gore guvenilir birisin. Bence fazla zorlama zamana bırak tabiki artık bir kız arkadaşım olsun diyorsan o ayrı bir mesele ama bu işler nasip kısmet boşver zorlama iyi bir mesleğin var merak etme mutlaka bir gün kendine gore birini bulursun.

0|0
    0|0
  • ne PÖH mü herşey başlamadan bitti :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Gelin üstüme üstüme gelin :) Niye bitiyor arkadaşım daha başlamadıkki :D

• 3ay

malesef pöh babay

• 3ay

Malesef İnsan. By..

• Duygusal yaklas bıraz

1|0
    0|0
    • 3ay

Hani kızlar erkekler eşitti? onlar yaklaşsın bende yaklaşırım.

• 3ay

Hı anlıyorum sanada

• 3ay

Tamam..

• Ooo Gamze'si de var 😄😄

0|0
    0|0
    • 3ay

Var var. herşeyi vermiş yaradan.. :)

• 3ay

Tabii yaa 😔kavuşursun inşAllah hayırlısıyla 💕

• 3ay

İnşAllah :)

• Neden gizlisin peki madem bu kadar iyisin? Gizli üye yorumu yapma herkes görsün seni bu kadar şeyi anlatacağına? saçma değil mi 😄😄😄

0|0
    0|0
    • 3ay

Sırf bunu dediğin için seni takip edeceğim. KizlarSoruyor admininden sonra ilk takip edecğeim kişisin.

• 3ay

Çok iddialaşıyosun farkındasın değil mi?

• 3ay

Ay iyi tamam küstüm

• Güneydoğu'da bulundum 2 ay önce gerçekten çok karizmatikler birazda tırstım açıkçası 2 metre boy ve genişler

0|0
    0|0
    • 3ay

191 Zaten boyum. kas istemesen bile eğitimlerde oluyor. 4-5 farklı dövüş dalı biliyorsun istemesen dahi zorla.. Evet yalan yok onu bende seviyorum. doğuya gideceğim 1 seneye kadar tahminim..

• 3ay

Doğru çok saçma oldu 😊 Türk milleti korkusuzdur her zaman 😊

• 3ay

Her daim..

• Büyük ihtimal mesleğinden dolayi kadinlar sana arkadaş gözüyle bakıyorlar ozel hareket çok riskli bir meslek çünkü

0|0
    0|0
    • 3ay

anladım saol.

• 3ay

Yakışıklıyım demiyorum usta EstağfrullAllah... :) Duygusuzluk konusunda bende öyleyim şimdi ne yazikki. Bilmiyorum sana mesaj atsam tepkin ne olur niye ayrıldı çocuk merak ettim doğrusu.. :) atayımmı arkadaşım :D

• 3ay

Ayrılma değil. Hoşlandım dedim özel haraket istiyordu ama olamaz. Belkide olur bilmiyorum kaç aydır konuşmuyorum zaten :D oda bilmiyor hoşlandiğimi at mesaj tamam

• Nefsinin ve yabancilarin şerrinden Allaha sigin namaz kil kibirlenme

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah razı olsun kardeş. lakin Allah'a bir an bile isyan etmedim. kibirlenmiyorum.

• şimdi sen bir kız arkadaşın mı olsun istiyosun ben derdini anlayamadım?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok kızlarla pek aram yoktur yani her kıza bacım niyetine baktığım için.. bunu nasıl aşacağım yani sevgilim olsun istiyorum.

• 3ay

Normal insanlar evet onların hayat arkadaşlarına ihtiyacı var.

• 3ay

hayat arkadaşı olmadan da yaşanılır tabiki de bir ihtiyaç ya da zorunluluk değil. ama hayat arkadaşı, hayatı güzelleştirir eksik yanlarını tamamlar seni sen yapar.. o yüzden olması güzel bir şey

• Foto att

0|0
    0|0
  • Sahte sevgiler dünyası bu doğru ama bir gün biri çıkar karşına bildiğin tüm doğruları unutturuverir gcen gündüz olur yazında kısı yaşarsın kışta yazı zaman durur o varken yanında hiç gitmesin istersin senden hic bitmesin yokluğunda üsürsün bir ömür istersin onunla sonra ecel gelip alır elinden

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum su askerlere polislere yaa 😍 ama psikolojileri biraz bozuk oluyor sanki bide agresif ama sevdim mi tam severler eminim

0|0
    0|0
    • 3ay

o emojili kalp niye?

• 3ay

Çıkmanı istedik çokmu şey istedik be :) çık yorum yap ben yorum yapayım gizlen tekrar :D

• 3ay

Ne gerek varya çıkarım problem değil

• Sevdiğin birisini bul ve bırakma

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben sevemiyorum kardeş.

• 3ay

O zaman birisini bul ve bırakma

• polis olmussun adam olamamıssın

0|0
    0|0
    • 3ay

ne alaka la?

• 3ay

ne alaka diye sorman normal bu beyinle anlayamazsın jhewah<uış

• 3ay

sen bu beyinle ancak ks de dolaş. canım seni

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardes bende 1.5 yıldır yeni mezun polisimm senin gibi böyle saçma sapan paylaşımlarda bulunmadım. Hangi okuldan mezun olduysan seni seçmeleri kim aldiysa yazık herife. Çocuk musun sen kardeşim? Kendini tanıtmalar, kızlara zaafı var demeler.

0|0
    0|0
    • 3ay

Birincisi saçma sapan derken? İkincisi Normal sıradan polisler sizin gibi alınmıyor bu rütbeye Haddini bil o ağzınla konuşma orda. üçüncüsü kızlara zaafım var elbet. kendimi tabikide tanıtacağım bu seni ilgilendirmiyor benim sorunum kaybol şimdi.

• git uyu ya salağııı

0|0
    0|0
    • 3ay

off klavye delikanlısı offf off :) Sizin gibiler bitmedi bu memlekette :)

• trolololololololololll

0|0
    0|0
  • 30 yasindan sonra pöh olabilirsin yanlıs girisim

0|0
    0|0
    • 3ay

İyi bak iyi gereksiz yorum saçma etrafa..

• Kimseyi dövme yetkin yok. Oyle bisey yaptiysan suç işlersin bu 1. Polis olarak bunu bilmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Vurma yetkim bile var. sen neyin kafasındasın?

• 3ay

Hangi kanun veriyor sana o yetkiyi? Sen polis olduguna emin misin? Vurma yetkin sadece ayni sekilde tehdit edilirsen olur. Aksi halde hicbir yetkin yok.

Yükleniyor...